Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen esetben a lánnyal? Kéne párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
tökéletes alakja van, gyönyörű arca, szép a bőre, haja, emellett csinosan öltözik, nem ápolatlan, de nem az a tömeg lány, természetes a külsője.. nagyon intelligens, egyetemre jár, mellette rendszeresen sportol és hobbiból fest, nem beképzelt, kedves, segítőkész, odaadó empatikus... had ne mondjam tovább..olyan nő akit mindenki csak álmodni merne magának.. de van egy kis gond vele, mégpedig az, hogy ezek mellett többféle személyiségzavarral is kezeli pszichiáter... persze ezt a külvilág felé nem mutatja...hát igen, talán túl szép volt, hogy igaz legyen :)
2016. máj. 27. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
személyiségzavaros emberrel bármikor bármi történhet, nem véletlenül kezeli pszichiáter... nem szeretnék késsel a hátamban ébredni...(akár lehet, hogy abban a pillanatban amikor csinálja nem is tud róla, meg nem is akar nekem ártani, de nincs belátása)... szóval NEM jönnék össze ilyen lánnyal, akármennyire is gyönyörű, meg értelmes dolgokról tudnék vele beszélgetni...
2016. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ettől még normális:)
2016. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe mint az elsőnek.

De ha nincs benne gyilkos személyiség elég jó kaland lehetne a csaj.

2016. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Simán és mivel nincs a zárt osztályon ezért gondolom, hogy nem agresszív olyan szinten, ahogy az első válaszoló leírta.


Ez a lány amúgy milyen személyiségzavarokkal küzd?

2016. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A késsel öntudatlanul hátbadöfés nemigazán jellemző a személyiségzavarra.

A lány komoly eredményeket ér el, rendezett, ha ezt sz.zavar mellett sőt ellenére teszi, akkor nagy küzdő.

Egyébként a személyiségzavarosok egy jelentős része idővel kiég, úgymond normális lesz.

Hogy valakit pszichiáter kezel, az legalább tudott segítsèget kérni. Annyi igazán lelkileg beteg szaladgál diagnózis és kezel3s nélkül.

Beszélgettél vele a betegségéről, a hozzáállásáról vagy csak cimkék alapján ítélsz?

2016. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem tudom mennyire komolyak a személyiségzavar tunetei, illetve miben nyilvánulnak meg nálad, szóval nem tudok érdemben válaszolni.
2016. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szergej55 ***** válasza:
Sajnos tapasztalat alapján nem.
2016. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Osszejonnek ha almomba megolne pff hat istenem igy jartam :)

Le lehet pontozni de vannak emberek akiknek mar az elete semmit nem jelent szamara szoval...

2016. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én összejönnék egy ilyen lánnyal, de ő tuti nem akarna összejönni velem.
2016. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!