Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti párotok is el szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is el szokott tűnni néha órákra?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek. De engem zavar, ha a barátom nem szól semmit, és eltűnik 5-6-7 órákra (munka/suliidő után). Nem az a gondom, hogy féltékenykedek vagy ilyesmi, de szeretem tudni, hogy jól van-e. Ilyenkor mindig aggódom érte. Telefonálni nem szeretnék neki, mert az utóbbi időben többször is felhívtam már ilyen esetekben és nem akarom megfojtani. Egy jó kapcsolat alapja szerintem a kommunikáció és nem hiszem el, hogy nem képes elmondani, ha megy valahová. Én mindig tájékoztatom őt, de ezt ő is úgyanúgy elvárja tőlem. Rosszul esik. De lehet, nem kéne, hogy rosszul essen? Nálatok milyenek a napi kommunikációk? Mindig elmondjátok, ha mentek valahova?
2016. máj. 27. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott eltűnni, mindig tudom, éppen hol van, nem azért mert faggatom, magunktól elmondjuk mindig.
2016. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lenne a normális, szerintem is!
2016. máj. 27. 19:38
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Nagyon ritkán nem szólunk egymásnak ha ilyen progi van. Általában feledékenység, ilyenkor 3-4 óra azért már sok; egy sms és problem solved.
2016. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig számol be mindenről, és van, hogy napközben nem írunk egymásnak. De van, hogy én felejtek el szólni valamiről, eltűnök. Ilyenkor este kérdezem meg, hogy mit csinált aznap, vagy mesélek neki, hogy velem mik történtek. Viszont az esetek nagy részében tudom, mi a helyzet. Tudom mik járnak a fejében, milyen teendői, kötelességei vannak. És vica versa.

Mi lehet kicsit szabadabban hagyjuk egymást, de nekem ez nem okoz kényelmetlenséget, és neki sem.

Ha neked ez gond, akkor beszéld meg vele, mit szeretnél, vagy hogy mitől tartasz. Próbáljatok rájönni, hogy jogos-e az a szint, amit te szeretnél, vagy kicsit túlzásba viszed. (Ennyiből lehetetlen megmondani, szerintem, hiszen nem ismerünk titeket.) Akár arról is lehet szó, hogy nem vagy elég magabiztos, vagy csak alapvetően ilyen görcsös a természeted. Ő nem egy kisfiú és nem vagy az anyukája, hogy mindig bejelentkezzen nálad :)

Bízz benne, hogy tud vigyázni magára. Szerintem például elég, ha ilyen esetekben este jelentkezik, hogy minden oké.

2016. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ~OnLány~ ***** válasza:
Mi is mindig elmondjuk a másiknak, ha elmegyünk, magunktól, én sem faggatom, szól magától. De akkor is csak 3 óra a maximum, ha a barátjához megy.
2016. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!