Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rondák vagytok reggelente? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondák vagytok reggelente? Ha igen, a párotok nem szokott kiábrándulni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

azt mondják, hogy nagyon szép lány vagyok.

és a párom szerint is , reggel,este,délután...mindig.

2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
az aki szép, reggel is szép, még ha össze is gyűrte az ááágy
2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Moszuke ***** válasza:
100%

a smink csodákra képest, ez igaz. de mint írták már előttem. aki szép az vakolat nélkül is az:)

és a szépség relatív! teccik érteni?^.^

2010. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha ijesztően zombis vagyok, de lehet, hogy csak én látom így. Még sosem szólt, szóval nemtudom, néz, simogat, megcsókol, stb...és hát Charlie is énekel erről. Ha ennyi miatt kiábrándulna, hogy mondjuk reggel szénakazal hajjal és grimaszolva lát, hát akkor mehet, nem tartom fel, nyilván nem hozzám való.
2010. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen ronda szoktam lenni reggelre, mert még karikás a szemem és kócos a hajam. :D

Nem ábrándult még ki belőlem, de szerintem egy normális kapcsolatban fel sem merül ilyesmi.

2010. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs mennyire vagyok ronda reggelente, nem is érdekel. Engem ne az aranyos pofikámért szeressen, az is kell, bevallom igen: kell hogy tetszek neki. de ez csak egy sázzalék a százból, ha ez lenne az egyetlen am kell neki hát inkább ne is aludjon velem. Nem csak egy test vagyok. Mi lesz ha majd három gyerek után 60 évesen ülünk? kiábrándul a testemből és otthagy? aaztadja neki az isten :)
2010. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az én párom rendszeresen megjegyzi, hogy gázul nézek ki reggel. Tény, hogy kócos a hajam, nyúzott az arcom, de ő sem reggel van csúcsformában.
2010. szept. 30. 15:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem kötelező néznie. Húzz egy szatyrot a fejére...
2010. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:%6-vagyok

neked is sikerült kifognod egy olyan mocsok tapló g*cit amilyen az exem. ne hagyd magad:) nem mind ilyen hidd el... legközelebb ha ilyet mond nyugodtan vágd be a hisztit, és jegyzed meg hogy ő sem néz ki jobban. Ne hagyd hogy azt gondolja bármit megtehet, emrt elpofátlanodik. LEgalább lássa rajtad hogy rosszul esik.

2010. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én reggelente is kivánom a barátnőmet :)
2010. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!