Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom elfordulva szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfordulva szeret aludni, én pedig kizárólag kifliben, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Rég óta tartó barátságból jöttünk össze végül, eleinte mikor együtt aludtunk akkor még meg-meg ölelt, de már szinte egyáltalán nem, és mondja is, hogy nem tud így. Én előző barátommal évekig kifli pózban aludtam, és olyannyira szorongok éjszaka, hogy sokszor nem tudok elaludni, hogy nem jön oda hozzám... ugye ez nem jelent semmit? Mégis hogy lehet ezt megoldani.... engem annyira bánt ez, hogy tényleg borzasztóak az éjszakák, bár még nem aludtunk olyan sokat együtt. Vajon később változgat? Azt mondja, hogy melege van úgy..napközben viszont sokat fekszünk így és magától jön ide.

#póz #együtt-alvás #pózban alszunk
2016. máj. 27. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
A megoldás ún. nemeuklideszi-kifli.
2016. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Fonott kalácsban alszotok, ez a megoldás.

Nem kell megköszönni, értetek bármit.

2016. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Uram Isten! Jézus Mária! Szent József!


Soroljam még???


"olyannyira szorongok éjszaka, hogy sokszor nem tudok elaludni, hogy nem jön oda hozzám.."


A HIBA egyedül CSAK az ÖN készülékében van!


Kislány, abba a pirinyó agyadban nem tudod felfogni, hogy ha egyszerűen nem tudtok úgy aludni, mert neki kényelmetlen, meg most már itt a melegszezon, akkor egyszerűen ne erőltesd a lehetetlent!


Sehogy se lehet megoldani, NE az exedhez hasonlítsd már a mostani párodat, hogy vele ment, a mostanival meg már nem és akkor már valami baj van!


Nem, nincs baj, és nem fog későbbiekben sem változni!

2016. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Uuu ijen melegbe? Bocsi nem tudnek mas mellett aludni egyedul is nehez forgatom a paplant a hideg felere nem hogy meg mas is futson?
2016. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Azért ennyire pasifüggő ne legyél már b*szki hogy alapvető dolgot képtelen vagy nélküle megcsinálni mint az alvás. Most úgyis jön a nyár és még jobban melege lesz úgyhogy barátkozz meg a párnáddal.
2016. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem az, hogy képtelen vagyok, mert ált. 2 hetente tudunk együtt aludni, de amikor ott van akkor igénylem :\
2016. máj. 27. 20:55
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Vedd már figyelembe, hogy ő meg igényli a rendes kialvós alvást, és ne legyél már ennyire önző kislány!

Tényleg nem fogod fel, hogy ő nem tud így aludni, ahogy a te kis igényeid le vannak fektetve?? Ne hisztizz már, örülj annak, hogy van pasid, és mellette tudsz aludni!

2016. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Jesszusom :D

Az en baratom amugy nem tud elaludni kifliben, en viszont szeretek ugy lenni, igy amikor lefekszunk es elkezdunk aludni akkor kiflizunk, utana megpuszil es elfordul. En vagy a hatahoz bujok vagy maradok ugy.. Es meg elek. Es ettol meg nem szeretjuk egymast kevesbe, egyszeruen nem kap ugy levegot meg o is elkezd izzadni..

2016. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hű micsoda indulatokat vált ki ez az alvás kérdés. :O

Mi szorosan kifliben aludtunk exemmel és a mostani párommal is. Ráadásul egyszemélyes ágyon!!! És még élvezzük is!!! Atyaúristen! :O


A kérdezőnek:

Amint láthatod az alvási szokások nagyon érzékeny kérdés a legtöbb embernek. Ha neki nem jó a kifli, akkor keressetek más pózt amiben hozzáérhetsz és neki is jó. Próbálkozzatok.

Egyébként úgy nem jó hogy te vagy a nagykifli?

2016. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem alvás közben kell bebizonyítania, hogy szeret. Legyen elég, hogy ott van melletted, nem véletlenül van éppen ott. Attól még szeret téged.

Én meg nem tudok kifliben aludni, zavar, kényelmetlen és nagyon melegem van úgy.

20L

2016. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!