Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akit sokszor hívogattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akit sokszor hívogattok azt miért csináljátok? Több lent.23/f

Figyelt kérdés
Tudom elég vicces a kérdés így, de jobban nem tudtam megfogalmazni. Tehát a helyzet a következő van egy csaj akivel barátságban vagyunk kb 1 éve tudja rólam jól ,hogy k*va nem szeretek beszélgetni senkivel sőt a legtöbb embernek a telefont sem veszem fel, de úgy alapjában véve sem beszélgetek senkivel aki ember legtöbbször a kutyámmal szoktam max:D Sok barátnőm volt már, de ezt nem tudom mire vélni sem ezt a viszonyt, hogy tényleg van e barátság nő és féri között vagy, hogy egyáltalán most ezt miért csinálja mert én egyébként rohadtúl úgymond nem vagyok rá kíváncsi viszont mostanában nagyon jól elszoktunk beszélgetni. Tehát munka után, vagy ha valami dolog érte felhív és megkérdezi a véleményemet komolyan mintha együtt lennénk sokszor olyan nem vagyok neki a lelki szemetes ládája mielött bárki arra gondolna, mert alapból nekem ez a pozició soha nem feküdt..max leosztom , ha valami baj van vele néha. De úgy egyébként nagyon értelmes, és k**a jó témákról szoktam vele beszéli nőkkel nem igazán szoktam magam ennyire elfoglali, de mostanában csak vele beszélgetek meg egy barátommal ami furcsa, hogy naponta többször is hív és ilyen 30 perceket beszélgetünk és fogalmam sincs, hogy miért mivel van barátja , és tudja rólam..hogy az ilyen nőket én alapból utálom akik mondjuk pasi mellett akarnak mást (ebben én is bele tartozok) volt már róla szó, hogy be e jövönk egymásnak igen be..de ennyi kb ezután le is szartuk a témát:D Tehát ilyenkor mivan??
2016. máj. 27. 23:19
 1/1 anonim válasza:
Lehet kötődik hozzád vagy csak szimplán egy jó barátnak tart.
2016. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!