Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok ti mikor csinaljatok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mikor csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki furcsan viselkedik,tehat nemtudok egyszeruen eligazodni rajta.Eleg jol ismerjuk egymast.Ami fura,hogy neha koszon,neha pedig egyaltalan nem...ugy megyunk el egymas mellet mintha nem is ismernenk egymast!! Miert csinalja ezt? szerintem van valami oka?

2015. dec. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lát meg.
2015. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy erted ezt,hogy nem lat meg?
2015. dec. 13. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Dekoltázs, több kiló smink, biztos észrevesz majd.

Amúgy a srác a töketlen (még bunkó is, ha nem köszön).

2015. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki csak nagyon félénk. Hülyén hangozhat, de ez egyfajta reflexként is működhet. Tapasztalom.. Elég nehéz túllendülni ezen a szokáson, de segíthetsz rajta. Mosolyogj rá mindig és néha meg is állhatnál beszélni vele. Biztos örülne:)
2015. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet te nem köszönsz neki ezért ő se :D én is csináltam már ezt és azt vártam h a srác kezdeményezzen
2015. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy ertem hogy nem veszi eszre, hogy te vagy az aki elmegy mellette.
2015. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!