Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak baráti gesztus, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak baráti gesztus, vagy annál több?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztunk egy sráccal, akivel haverok vagyunk. Leültünk beszélgetni egymással szembe. Az egyik kérdésénél váratlanul megfogta a térdem, és végigsimított rajta. Szerintetek ez csak egy baráti gesztus lenne (mintha megölelt volna), vagy többet is jelent? Mert eddig soha nem közeledtünk ÚGY egymás felé.

2016. máj. 28. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Baratok extraval. Ha egy haverom ezt csinalna elegge meglepodnek.
2016. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A haverjaim felé lányként általában én kezdeményezek testi kontaktust(ölelés, vállon veregetés), de a kezüket sose simogatom meg. Ez alól a pia kivétel, van aki részegen ölelget, illetve ha szomorú vagyok, akkor van, aki megölel.

A kérdés jellegétől és a fiú jellemétől is függ, van olyan haverom, aki bizonyos szituban csinálna ilyesmit, pl ha tudja, hogy megvisel a kérdés vagy ilyesmi.

Bár a simogatás intimitásától is függ, hogy mit akart. Sokváltozós egyenlet ez.

2016. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy lány barátom...pontosabban nő, én meg férfi vagyok már, köztünk mindennapos az, hogy megfogjuk, megsimítjuk egymás lábát, kezét beszélgetés közben, de volt már arcon simogatás is. Ez attól függ, mennyire vagytok közeli barátok, és ki hogyan kezeli az ilyen szitut. Nem mindenkinek fér bele az ilyen közeli kontaktus, ránk is sokan mondják h biztos dugunk...pedig nem.
2016. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!