Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire figyelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire figyelmetlen vagy smucig ez a férfi? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt egyszer sem ajánlotta fel, hogy belefizet a fogamzásgátlómba, végül mondtam neki, hogy ez így lenne fair. Azt mondta, hogy igazam van, bele is fog adni, de persze nekem nagyon fáj, hogy szólnom kellett érte és magától nem volt ennyi benne. Eltelt pár hét és még mindig nem adott bele, arra vár, hogy kérjek tőle, ha majd veszek újra tabit.

Nem szokott meglepni semmivel (se virág, semmi apróság, összesen egy év alatt két szál virágot kaptam), én azért szoktam neki adni ezt-azt és nem az érték a fontos, hanem a gesztus.

Sok ilyen kis "apró" dolga van amúgy, egy időben soha nem volt nála készpénz és sorozatban én fizettem az ő fogyasztását is, amíg ezt is szóvá nem tettem. Sajnos hiába beszéltük meg, nagyon bennem maradtak ezek, és most itt van ez a fogamzásgátlós téma. :(

Ti mit gondoltok? Ennyire figyelmetlen? Vagy hagyjam a fenébe?



2016. febr. 22. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a fenébe. Mármint a pasit.
2016. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nagy arc.
2016. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Azt, h onzo es dobnam.
2016. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a sajnálatos, hogy ez neked egy év után tűnik fel. Egy ilyen pasi a te igénytelenséged is, mert eddig megfelelt neked.
2016. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 RRR ***** válasza:

sóher és ki is használ


kell ez neked??

2016. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Smucig és nem értékel téged, hagy ott.
2016. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
én 29 éves pasi vagyok, és régebben én sem vettem ajándékot a barátnőmnek, csak kivételes alkalmakkor.. pl karácsony, születésnap stb... és ez azért volt, mert régen szegények voltunk, és a családban nem volt szokás. mivel ezt a mintát láttam, nem is gondoltam hogy ez gáz lenne, de aztán szépen lassan ráébredtem, hogy sok embernek ez fontos (én amúgy nem várom el, hogy nekem ajándékozgasson a barátnőm) szóval szerintem lehet, hogy szimplán ő is hasonló szituációban van, és neki fel sem tűnik, hogy neked mennyire fontos hogy pénzt költsenek rád
2016. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem arról van szó, hogy pénzt költsenek rá, hanem hogy a gyógyszert közösen vegyék, és ne a kérdező fizesse a közös programokat. Mint írta, ő azért vett neki ezt-azt közben, csak ő nem kapott semmit.
2016. febr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút igazad van, viszont nem biztos, hogy pont a tabletta árának felét kérném el a pasitól, hanem mondjuk mással kéne kompenzálnia.

Az én exem is tök sóher volt, akkor is, ha amúgy futotta volna apróságra, és messze nem a pénzköltés a lényeg, mert felőlem a mezőn vagy erdőben szedett virág is megtette volna, hanem maga a GESZTUS!

2016. febr. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Azt túlzásnak tartom,ha egy nő szól a fogamzásgátló anyagi költségei miatt! Szerintem ez igen intim dolog!

Nem tudni a párod dolgozik-e vagy sem,de akkor is illene többször virágot vinni neked (még ha egy szál rózsa akkor is)akár randinként is megtehetné! Nincs olyan szegénység ahova nem férne be!

Régen rossz ha egy pasinak nem jut eszébe néha napján egy-egy csoki,kirándulás,jó könyv....stb is lehet apró ajándék.Szerintem keress másik udvarlót mert ez a pasi az életben nem fog annyira figyelmes lenni amennyire egy nő elvárná.

Csúnya gondolatok jutnak az eszembe::: ha gyereketek lenne akkor majd a pelenka miatt is kellene szólni?

2016. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!