Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy férfi már hónapok óta, de úgy tűnik ez nem kölcsönös. Viszont az a baj, hogy nem tudok ezzel mit kezdeni, mert ilyen még soha nem volt. Eddig bárkit akartam, ő is akart engem. Már attól félek, hogy pusztán csak azért vágyom ennyire rá, mert elérhetetlen. Munka kapcsolat, ritkán találkozunk. Legközelebb jövő héten. Mit csináljak? Azt pletykálják, hogy tart tőlem. Egy cégnél dolgozunk, én eléggé magas pozícióban vagyok, talán emiatt. Esetleg fél, hogy árthatok neki? Mindig nagyon kedves, mosolyog, már többször is rám kacsintott, sokszor mondja, hogy szeretettel vár az irodájában. Úgy szeretném kideríteni valahogy, hogy tetszem e neki...de hogyan? Szerintem kedvel, de az is lehet, hogy csak úgy érzi muszáj kedvesnek lennie. Mesélte valaki, hogy azt mondta neki rólam, hogy veszélyesen okos vagyok. Miért mondhatta ezt? Ez vajon jó vagy rossz? Lehet pszichológusra lenne szükségem inkább? Szinte az egész napomat az tölti ki, hogy ezen gondolkodom. Természetesen az szóba se kerülhet, hogy én felhozzam ezt a témát és az se, hogy valakit megkérjek, hogy rákérdezzen.
2016. máj. 29. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Éjjelente néha egy-egy ilyen kérdésnél reménykedek, hátha én vagyok az illető. Aztán rájövök hogy erre semmi esély mert nem járok sehova.
2016. máj. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy magas pozícióban lévő nőtől nem tartok, hanem egyszerűen nem vonzódnék hozzá. Nem igazán ez az élet rendje, ha valaki igazán férfi, nem teljesen veszi be a gyomra ezt a fajta felállást.

Én legalábbis így lennék vele.

És nem "félek" meg "tartok" meg stb, hanem egyszerűen nem vonzanak az ilyen nők.

Ha meg még okos(kodó) is....?

2016. máj. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel hogy, mennyit keres, milyen pozicioban van. "házi nyúlra nem lövünk" nem biztos jó ötlet a munkahelyen kavarni a s@rt
2016. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!