Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy valakiről azt hittétek, hogy meleg, aztán kiderült hogy nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
félig azt hiszem meleg vagyok
2016. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Hú hát velem gyakran van olyan hogy anyám mondja hogy sütött csirkét, ott van az asztalon, én azt hiszem hogy meleg, erre mikor nekiállok, kiderül hogy már nem.
2016. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én az öcsémről hittem sokáig azt, mert soha nem volt barátnője, pedig jóképű, és eléggé zárkózott volt mindig is, meg semmilyen fiús dolog nem érdekelte(foci,autók,dinók stb.), inkább szappanoperákat nézett, meg nagyon érzékeny volt. De most egyértelművé vált, h teljesen hetero valójában. Nem is értem, hogy hihettem azt, h meleg.
2016. máj. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!