Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha megtudnátok, hogy gyógyíthatatlan beteg?

Figyelt kérdés
betegség, férfi, nő, halál, szerelem, kapcsolat, elhagyás, szakítás

2016. máj. 29. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2016. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2016. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ezert biztosan nem. Viszont a betegseg nem adna felmentest megcsalasra stb ettol fuggetlenul
2016. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem, de ez nem a rendesség miatt van, hanem valami rejtett vezeklési funkció, az ember úgyis tudja hogy vége, áldoz az önzetlenség és a jó lelkiismeret oltárán.


Egészséges emberek simán kilépnek kapcsolatokból, egy életre tönkretéve esetleg a másikat.

2016. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Páromról, aki 24 éves nő, eddig is fura dolgokat művelt, de most derült ki: bipoláris. De annyira szeretem, nem hagynám el semmi pénért. Inkább mellette állok mindenben amiben tudok, mert szeretem. És ez nem az ő hibája!
2016. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7.: hogy derult ki rola hogy viselkedett ha szabad megkerdeznem? Egy ideje felek hogy ilyesmi bajom van mert nagyon durva hangulatingadozasaim vannak
2016. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan, hogy 4-6 napig hozzaszólni nem lehetett, csak feküdt az ágyon, nem szólt semmit, alig evett, teljesen depressziós volt. MAjd volt olyan időszaka, hogy kitalálta ő bizony háborús relikviákat gyűjt, aztán úgy bele lovalta magát nem lehetett leállítani. MAjd egyet gondolt, és 2 nap alatt eladott mindent amit addig gyűjtött. De ez csak egy pl. volt. Aztán egy nap elegem lett, és azt mondtam, kész megyünk orvoshoz. Hosszú kivizsgálások lettek, aztán kiderült, hogy régóta lappang benne... Sok fajta bipoláris van. Az én barátnőm pl. nem az erőszakosabbak közé tartozik, de menj el orvoshoz, és beszélj a panaszaidról. Vagy olvass utána mert sok változata van, de úgy is nevezik "mániákus depresszió" . Hangulatváltozások, amik hosszabb ideig eltartanak, és szélsőségesek. Amit a páromon észrevettem: Teljesen kiborítja egy ilyen hangulatváltozás..
2016. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen betegsége van. Ha azzal járna, hogy amennyiben vele maradok, akkor vége az életemnek és csak az ő állapotáról szól minden (pl ápolni kell egész nap) akkor azt nem tudnám vállalni.
2016. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!