Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem idősebb nőknél?

Figyelt kérdés

Ha aranyos/cuki babaarcom van, akkor lehet esélyem idősebb nőknél? Az idősebbekhez jobban vonzódok és tudnom kell, hogy van-e esélyem mielőtt így náluk, mielőtt belevágnék..

17F



2016. máj. 30. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyivel idősebbre vágysz. (?)
2016. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Max 40 :D
2016. máj. 30. 06:58
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha 40 felett van és jól néz ki, akkor nem gond ;)
2016. máj. 30. 07:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Fuhh, te nem szórakozol :D :D

Szetintem lehet egyébként. Mindenféle fura fétis van már.

Nálam párom fiatalabb 2 évvel, neki is babaarca van, így gyakran nem hiszik el róla, hogy elmúlt 18, pedig 24 éves, a második diplomáját csinálja. De ehhez hozzátartozik, hogy belőlem se mindig nézik ki a 18+t. Ismerőseim közt is van 1-2, aki szereti a fiatalabb pasikat, de nem általános.

Legtöbb esetben azért választanak idősebbeket, mert a férfiak később érnek, állítólag. No mrg sokaknak derogál, hogy maguk álljanak meg a lábukon, így egyszerűbb egy idősebb, egzisztenciával rendelkezővel összejönni. Komolyabban lehet velük tervezni...stb. Szóval nem lesz egyszerű, főleg, ha nagy korkülönbségre buksz. Pár év nem nagy dolog, de 10, vagy több...az már necces. És nem valószínű, hogy komolyan fognak venni, bár ez neked 17 évesen talán még nem akkora dilemma.

Mindenesetre sok sikert, de azért ne írd le az összes korodbelit se :)

2016. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

33 vagyok.


És teljesen őszintén mondom neked, hogy soha, semmilyen esetben nem tudnék elképzelni semmit egy ennyi idős gyerekkel, még csak alkalmi szexet sem, nemhogy párkapcsolatot.


Volt időszak, mikor csak szexre kerestem partnert, de akkor elsődleges volt a szexuális vonzalom, és a teljesítmény, neked pedig kizárt, hogy legyen olyan tapasztalatod/állóképességed, mint egy jól bejáratott 35-40-es férfinak.

Kapcsolat pedig teljesen kizárva, ezt 200%-ra állíthatom. Eleve semmilyen vonzalom nem alakul ki, sem érzelmileg, sem más téren nem értél még fel egy felnőtt nőhöz.


Ha csak szexre kellene neked ez a korosztály, akkor keress prostit, és ezt teljesen komolyan mondom. Kipróbálod, lehiggadsz, és megy tovább az élet.


Ha komoly kapcsolatot csak anyád korú nőkkel tudsz elképzelni, akkor pedig keress egy pszichológust, mert egyáltalán nem normális ez a vágy.

2016. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert kell elvenni szegenynek a kedvet? Manapsag a nok azt szeretik haszortelen vagy odalenn, es o valszeg nem borotvalja meg, de legalabb szortelen is. Szal sok sikert, osszejon az ingyen is, nekem osszejott idosebbel eleg sokszor, bar a te korodban orultem ha kivillano cickot lathattam vhol eloben. :D
2016. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pár idősebb nőt megkérdeztem it gykn és azt mondták nagyon cuki kis pofim van és simán van esélyem.. Korombeli lányoknak is tetszem, de nálam csak idősebb jöhet szóba :O
2016. máj. 30. 17:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg minden vágyam ez! És amúgy nem vagyok szőrtelen.. Az arcszőrzetem rendesen megnőne, ha nem vágnám le..
2016. máj. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!