Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pasival, de 8 evvel idosebb nalam?

Figyelt kérdés
A srac 26,en 18. Nagyon aranyos es nagyon tetszik. De felek egy picit,mert O sokkal tapasztaltabb nalam. Van itt olyan,akinek a parjaval 8 ev van koztuk es mukodik?

2016. máj. 30. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ennél jóval nagyobb korkülönbség is van párok között. Szerintem ne félj tőle, ha nektek nem gond, akkor vágjatok bele!
2016. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszi.:)

A srac tenyleg nagyon aranyos,mindig mkndja,hogy ne legyek zavarban,es hogy ne parazzak a dolgokon,de azert megis csak tapasztaltabb.:/

2016. máj. 30. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem csak szexkapcsolatot akar, szerintem nem gond. Nem kell félni. Nekem is idősebb, csak én huszonéves nő vagyok.
2016. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
persze mert egy 26 éves nem csak szexkapcsolatot akar egy 18 évestől... esetek 99%ában csak dugni akar.. látszik milyen naiv gyerekek vagytok még!
2016. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Eleinte nem lesz gond, később, ha te ilyen parázós vagy, meg társai, akkor a kezdeti láng után kiütközhet az, hogy ő már társat, Nőt akar maga mellé, aki képes gondoskodni, adni, és igazi nő lenni egy kapcsolatban. Egy parázós kamaszlány erre nem lesz képes, szóval vagy felnőni vagy korodbeli után keresgélni.
2016. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel nem lesz problema. Azert en mar reg nem vagyok sorolhato a kamaszok koze.
2016. máj. 30. 12:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 12-3 évig éltem 20 évek korkülönbséggel két klassz gyere is lett, és nem a kor miatt lett vége.

Mi a baj a 8 évvel?

Régebben pont azt mondták ideálisnak.

2016. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ne félj, ki fog derülni hamar ha csak azt szeretné. Egyenlőre ne éld bele magad annyira, nehogy koppanj, szépen nyugisan haladjatok. :)
2016. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Ha már ő ilyen degenerált barom, hogy 18 évesekkel kezd, legalább neked legyen eszed, és békén hagyod vagy 5 évig.
2016. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem gáz. Én 16 éves voltam amikor összejöttem egy 24 éves sraccal. Most ő29 én 21 és már a menyasszonya vagyok.
2016. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!