Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 eves sr8c vagyok egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janimaci2 kérdése:

17 eves sr8c vagyok egy hete megismerkedtem egy l8nyal aki tolem 2 övel es 19 honapal idosebb mit tegyek?

Figyelt kérdés

elnezest kerek a helyesirasomert de szlovak iskolaba jartam es nem nagyon meg nekem az iras :-( ...

voltam mar kint vele setalni 4 szer de meg nem csokoltam meg mert az elso randi után azt mondta hogy ne kotőgyek nagyon rá mert lehet hogy nemlesz koztunk semijen kapcsolat, a masodik randiu utan aztmonda hogy megakarst coskolni o engem de turtoztete magat mert tugy ahogy en komol kapcsolatra vágyom, es nálam a csok mar sokal tobet jelentene, azt monda hogy vegyem eszre amit o mond es tarcsam be a szamajait, 2 hete sincs hogy szakitot a baratyaval es azt monda hogy elvezni akarja egy kicist az eletet mert mig baratya volt nem tudta nagyon. Azt monda hogy nem baj neki hogy fiatalab vagyok csak ne mutassam kima viselkedesemen, a gondokozásomal, ha egyut vagyunk neha megolelem es adok egy kis puszit a szajara de tobet nem merek mert enyhen mondva megtilotta, meg akar joban ismerni, de nemutodm medig fog tartani mert szeritnem mar a negyedik randin lehetne csok, nyelves. Legszi segicsetek mit tegyek mert igazan nem tudom :-( :-(


2011. márc. 25. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat mikor irtam rosz nyelv volt bealitva a 8 asok helye á betunek kell lenie
2011. márc. 25. 19:08
 2/4 anonim válasza:
A legrosszabb, ha egy nő nem tudja, hogy mit akar. Vagy még élni akar. Keress érettebb nőt.
2011. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írd le poslovensky xD mert így nem értettem hogy mit akarsz...
2011. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a két év + 19 hónap az nem 3 év és 7 hónap..szal durva 3 és fél év..(kérdőjel) xD amugy énse értem csak poslovensky...
2011. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!