Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lyukad ki minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lyukad ki minden férfi intim/erotikus/szexuális témánál egy tök normálisan kezdődő beszélgetés után?

Figyelt kérdés

Nem először tapasztalom, hogy elkezdek itt beszélgetni valakivel tök normális hangvételben, átlagos témákról (munka, hobbi, érdeklődési kör, éppen aznap történt dolgok). Teljesen jól elvagyunk, de aztán pár napos levelezgetés után előjön a szex téma. Mármint nem egy felkérés vagy próbálkozás, hogy csináljuk, hanem csak elkezdi mesélgetni, hogy ő hogy szereti, melyik a kedvenc póza stbstb.

MIÉRT? Tegyük hozzá, baráti beszélgetésnek indul az összes, és elég gyorsan leszögezem azt is mindig, hogy párkapcsolatban élek.

A barátimmal nem szoktam megtárgyalni, hogy hogyan szoktam szeretkezni, van-e vibrátorom stb.

Miért kell állandóan előjönni ezzel? Ezek az emberek vajon a való életben is ilyen témákról beszélgetnek a haverjaikkal?


2016. máj. 30. 21:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
53%-os: Nem mondanám, hogy ilyenekkel kezdek. Elég régóta van párom, és ő speciel nem volt ilyen, pedig neten ismerkedtünk össze.
2016. máj. 30. 21:13
 12/20 anonim ***** válasza:

Mázlista...:D

Nekem már a második levél után a szexuális szokásaikat szokták ecsetelgetni.


"munka, hobbi, érdeklődési kör, éppen aznap történt dolgok"

Amúgy ezek tök jó kis beszédtémák, de szerinted hosszútávon egy (kiéhezett) férfit mikor fog érdekelni, hogy te egy szombati napon elmosogattál megnézted a Szex és New York-ot és így tovább. Megmondom neked, hogy soha! Valóban jókat lehet beszélgetni velük, sőt jobbat mint a nőkkel, de annyit mondok neked csak, hogy: ösztön! :D

2016. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azért szerintem pár hónapig egy totál ismeretlennel el lehet beszélgetni a szexen kívül elég sok mindenről...:D
2016. máj. 30. 21:28
 14/20 anonim ***** válasza:
több mint 2 éve levelezek egy csajjal innen és még nem hozódott fel a nemi életünk... Szóval nem mindenki olyan.
2016. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, férfi szemmel is elég hülyeség... De amúgy szeretem a kutya pózt, a misszionáriust, a lovaglást stbstb.
2016. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

- Te, mi mindig a szexről beszélgetünk. Annyira unalmas már, beszéljünk valami másról!

- Jó, de miről?

- Mondjuk a zenéről.

- Rendben.

- Csináltad már zongorán?

2016. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb pasi itt dugni akar, főleg ebben a témában. De mindegyik máshogy áll hozzá, van aki egyből rád rúgja az ajtót a "van kedved dugni?" kérdéssel és van aki elhúzza, érdeklődik, kedvesebben vezet a témára. 25
2016. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
sajnos csak ennyit tud egy átlag pasi
2016. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó szűrő lehet; azok a nők, akikkel el lehet normálisan beszélgetni a témáról, általában érettebb és egészségesebb személyiségűek
2016. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sztem sokan mindenkinél póbálkoznak, hátha befigyel vmi. Ha olyan nő, aki leírta, hogy van párja, akkor "hát, ha az első pár levélben kedves vagyok, talán elkezdek tetszeni neki, és akkor...". Nem, a haverjaikkal nem beszélnek erről, csak azt remélik, ha elég jó fejek, akkor van esélyük nálad egy kósza numerára.
2016. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!