Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroszexuális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális lányok, elôfordult veletek már olyan, hogy lány kezdeményezett nálatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit reagáltatok, mi lett belôle, ha nem, akkor mit reagálnátok ilyen esetben?
2016. máj. 30. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer egy koncerten lesmárolt egy csaj. Részeg voltam, mint az ágyú, szóval visszacsókoltam, de nem tartom a legpozitívabb élményeim között számon. Utána napokig bűntudatom volt (úgy éreztem, ezzel megcsalom a párom- még ha neki ez egyébként egy igazán izgató látvány is volt, és ő meg nagyon be volt lelkesülve ezért), és egyébként sem tetszett. Olyan... Kicsi volt és törékeny, nem ezt szoktam meg csók közben :D


Egyébként ha józanul jönne oda hozzám valaki, akkor igazán megtisztelőnek érezném a figyelmét, de megmondanám neki, hogy egyrészt vőlegényem van (a korábban említett pasas), másrészt meg egyébként sem vonzanak a nők.

2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá eset... de elutasítottam. :)
2016. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Ha megkérdezhetem, mióta ismertétek egymást, barát volt, vagy csak egy "random lány az utcáról"? Hogyan kérdezte meg? Milyen szavakkal pl.?
2016. máj. 30. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem volt. Ha megtörténne, megmondanám, hogy örülök, hogy szimpatikusnak/vonzónak talál, de nem érdekel az ajánlat. Nem kapnám fel a vizet, ha erre vagy kíváncsi.
2016. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nem olyan közelebbi barátom kezdett el elég kétértelműen közeledni és fura dolgokat mondogatni, illetve tapogatni ott ahol nem kellett volna. Onnantól távolságtartóbb voltam vele, mert irtózom még az ilyesminek a gondolatától is
2016. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2016. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam egyszer élünk, kinyaltuk egymást, aztán lepisiltem.
2016. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, főleg bulikban, 1x koncerten is, de céges rendezvény volt és olyan a munkám, amit nem szeretnék elveszíteni (egyetemi tanársegéd vagyok, arab diákokat is oktatok, így is van, aki nem figyel rám, mert nő vagyok, képzelem mi lett volna, ha a diákjaim előtt elkezdek smárolni egy másik nővel...). Szóval nem lett belőle semmi, pedig nem írtóztam a dologtól. ;D

Később kerestem nőt harmadiknak a vőlegényem mellé, akkor én is nyitottabb voltam ilyen irányba, de arra kellett rájönnöm, (bocs mindenkitől, én is nő vagyok), hogy nőkkel jóval bonyolultabb bármit. Azokkal legalábbis, akikkel nekem sikerült beszélgetni. (kb 40-50 nőről van szó, akik elvileg nyitottak voltak a dologra) xD Basszus, volt, akivel 2 hét alatt sem derült ki, hogy mit szeretne. Férfiakkal eddig 1 kivételével mindig meg lehetett beszélni, hogy ki mit hogyan képzel el, de sok csajszival olyan nehézkes volt a kommunikáció, hogy hihetetlen. xD Komolyan sajnáltam a férfikat. Végül harmadiknak is sikerült találni 2 csajszit is, szóval nem volt reménytelen a dolog alapvetően hetero lányokat másba is bevonni, de nem kezdeném mostanában elölről az "ismerkedést" nőkkel. :D

2016. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb baratnom biszex, de nem volt meg lannyal. Egyszer buliban lesmarolt, 1 mp-ig tartott (nyelves) utana bocsanatot is kert, fel se fogtam hirtelen. Ezek utan meg volt 2x vele mert exbaratomat izgatta. De kicsit megbantam... szoval tobb ilyen nem lesz. Meg eleve sztem ne smarolj le szo nelkul olyat aki nem vonzodik hozzad...
2017. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha off, de velem olyan volt, hogy mentem le egy lépcsőn valamelyik aluljáróba. Mellettem, de nem közvetlenül egy másik korombeli lány jött, akin véletlenül pont hasonló blúz volt, mint rajtam. De volt köztünk vagy másfél méter, és életemben először láttam. Egyszer csak egy pasi elénk vágott, kikerült minket, és ránk kiabált, hogy leszbius ri....cok, majd tovább ment. Mi pedig a lánnyal csak néztünk egymásra, hogy mi a fene, most látjuk egymást először. Most csak azért, mert hasonló volt felsőnk? Váltottunk 2-3 mondatot, mekkora hülye az illető,aztán mentünk a dolgunkra. :)
2017. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!