Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ilyeneken jár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyeneken jár a fejem?

Figyelt kérdés

Állandóan olyan szituációkat képzelek el hogy a barátom megkéri a kezem, meg hogy gyereket szeretnénk pedig még egyikünk sem kész rá és valójában még nem is akarnám.

Normális ez? Ez egy férfi számára ijesztő?


2016. máj. 31. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen az.

Főleg friss kapcsolatnál és fiatalon.

Amúgy normális vagy, csak a pasidnak ne told az arcába.

2016. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megijednék egy ilyen bolondtól.
2016. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megijednék töled de komolyan :(
2016. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális. Az a nem normális, hogy egyesek ezt nem normálisnak tartják. Régen az emberek már a 20-as évük elején gyereket vállaltak, most meg megy az önzés, csak a jólét szenvedély a fontos, minden másra szarnak az emberek.
2016. máj. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem párom csinál néha ilyeneket. Meg nagyon durván előre tervez ahhoz képest, hogy mennyi ideje vagyunk együtt. 4 hónapja jártunk, mikkr megkérdezte, hogy ha kimegy külföldre tovább tanulni, akkor vele mennék-e, mert engem nem tudna csak úgy itt hagyni. Addig kb másfél évnek kell eltelnie. Szóba hozott már eljegyzést és hasonló kaliberű dolgokat, már volt, hogy anyósjelölték is viccelődtek gyerekkel.

Hát mit ne mondjak, engem nőként is megijeszt ez, de egyszerűen csak azért, mert bizalmatlan vagyok a házassággal kapcsolatban. Maga a tény, hogy komolyan vesz elmondhatatlanul jó érzés. De mindketten tudjuk, hogy erre nem állnánk készen, így tényleg csak álmodozás részéről, ami szerintem teljesen normális.

A te esetedben is normális szerintem. Nem biztos, hogy érdemes párodnak is elmondani, de finoman éreztetheted vele, hogy komolyan számít neked.

2016. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :) nem mondtam el neki ezeket es nem is fogom de szerencsere o nem az az elkotelezodestol rettego valaki sot neha magatol viccelodik a gyerekvallalason meg emlegeti hogy mi lesz ha majd egyutt lakunk stb.

De akkor ezt igy nem fogom neki elmondani konkretan

2016. máj. 31. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6: Más a viccelődés, és más élesben.

A párom rengeteget "viccelődött" félkomolyan összeköltözésen, gyerekvállaláson.

Aztán tényleg becsúszott a terhesség, és már nem volt olyan vicces. Hiába vágytunk rá elvben mindketten, amikor kézzelfoghatóvá vált, mindkettőnkre óriási teherként zuhant a felelősség. Mire megbarátkoztunk a gondolattal, elvetéltem. De azóta már nem viccelődünk ilyesmivel, mindent ezerszer átgondolunk és átrágunk komolyan. Akkor hirtelenjében össze akartunk költözni, de a vetélés után hónapokra elodázódott a téma, mert rájöttünk, mennyire komoly döntés ez. (Nem romlott meg a kapcsolat, csak sokkal felelősségteljesebbek lettünk.)

2016. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a vicceles mas tema es mi odafigyelunk hogy veletlenul se csusszon be baba. De volt amikor komolyan kerdezett ilyen tervekrol es jo hogy szoba meri hozni.
2016. máj. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!