Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, akit eltartanak?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy a kapcsolatban a nő dolgozik, a férfi nem (maximum csak vásárolni/Postára megy, számlákat fizeti be, semmi több).

2016. máj. 31. 03:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Románokat általában.
2016. máj. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, meg olyan is van, ahol mindkettőt eltartják. Ilyen pl. A Magyarországi cigány kisebbség jelentős része. :)
2016. máj. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
30 ev alatti ferfiak nagyresze. Csak az anyjuk tartja el oket.
2016. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A kérdés csak a párkapcsolatokról szólt, nem másról.
2016. máj. 31. 06:51
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ilyen nincs. Vagy csak rövid ideig, amíg a férfi munkanélküli lesz. Olyan viszont sok lehet ahol a nő többet keres.
2016. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Van ilyen, csak nagyon jól kell kinézni hozzá.
2016. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, a nyomorult apám, aki már mindenkit elmart maga mellől. Anyám mindig messze jobban keresett, megdolgozott mindenért, felépített egy karriert, rég elváltak, de apám még mindig itt élősködik a nyakán, és anyámban van annyi emberség, hogy nem teszi ki utcára. 100e forint nyugdíja van, elissza, másik házba kellett költözni miatta, ellopta a pénzem, mindent tönkretesz. És egyébként amióta megszülettem, nem dolgozik. Itthon volt velem, vezette a háztartást, de azt is trehányul.
2016. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ritka.
2016. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk előfordult pár hónapig. Elveszítette a munkáját és 2-3 hónapig nem dolgozott. Bár én ezt nem eltartásnak fogtam fel. ( Neki viszont nagyon rosszul esett, hogy az "én pénzemből" élünk. )
2016. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

VAN!


Barátnőm belehabarodott egy fiatalabb pasiba, akit a neten ismert meg. (35N, 28F).

Annyira nem néz ki jól a srác, de nagyon tudja adni a hősszerelmest, a barátnőm belezúgott rendesen.

Nagyon ügyesen tálalja a dolgokat, és mindenkinek egyértelmű a szitu, csak szegény csajnak nem, mert még vak a rózsaszín ködtől.

Előbb indult azzal, hogy a srác még tanul, és jelenleg a szüleinél él. Gondoltam, ez biztos egy léhűtő, de szerinte neeem, csak a karrierjét akarja építeni (szakmunkás egyébként, nem tudom milyen karrierről beszél). Sosem volt pénze, ez a kis hülye meg hol azt fizette neki, hogy ki tudjon hozzá menni, vagy más "apróságot". Napokig nála volt, felzabált mindent, aztán ha a kaja elfogyott, hirtelen el kellett mennie haza "segíteni a ház körül", jellemzően hó végén. De fizetés környékén mindig előkerült.


Aztán összeköltöztek, kiderült, hogy a suli nem igaz, de hát egy ideje már munkát keres, és most hogy elköltözött (kemény 20 km távolságba), már nem tud bejárni a régi munkahelyére, így kénytelen volt felmondani.

Sebaj, majd közösen találnak valami jó munkát a srácnak.


Ez is mission impossible, mert semmi se jó neki, azzal indít, hogy gyárban és több szakban ő aztán ugyan nem.... Szakmunkásként meg sok más lehetőség nincs.

Annyi a gyár és az ipari park a környéken, hogy lasszóval fogják az operátort, határon túlról és 300 km-ről az ország másik végéből is hoztak már embert, fizetik a szállást, csak legyen két keze.

De ez a jóember valahogy sehol sem talál helyet.

Mert őt szegényt valami teszten direkt megbuktatták a munkaerőkölcsönzőben, de ő nem hagyta magát, és a gonosz némber feltette valami fekete listára, és ha a nevét meghallják, már közlik is, hogy őt nem vehetik fel. (Mese habbal..)

Szakmán belül 28 éves pályakezdőként esélytelen, mikor sorra köpi ki magából a suli a 18 éves pályakezdőket, akik minimálbérért is bejárnak.

Ja, és hát a bérigénye sem épp reális... Mert ő aztán nem fog 90 ezerért felkelni.


Így most a barátnőm eltartja, a srác néha takarít vagy megfőz, akkor elájul, hogy milyen segítőkész, és várja türelmesen, hogy találjon állást.


A legújabb találmánya az a pasinak, hogy a barátnőm szüljön egy gyereket, ő meg majd otthon marad vele gyes-en, amíg a csaj dolgozik. Elvégre ne legyen már olyan maradi, hogy csak a nő maradhat otthon, nem a középkorban vagyunk...

És amilyen hü.lye mostanában a barátnőm, még a végén ezt is képes bejátszani, de én mondtam neki, hogy akkor innentől rólam nem fog hallani, mert én ekkora ökörrel nem barátkozok.

2016. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!