Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom elvalt, megtalaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elvalt, megtalaltam az eskuvoi fotoit es egy vilag dolt ossze bennem. Mit tegyek, hogy ne erezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

En 28N, o 32F, 3 eve elvalt, allitolag tul van a valason lelkileg. A no kisemmizte es elhagyta, meg egy kisebb banki adossagot is rahagyott, amit meg mindig torleszt, emiatt gyuloli az ex nejet, alitolag...

A tegnap pakolasztam nala, o dolgozni volt, megtalaltam egy boritekba nehany fotot. Miert tartotta meg oket, ha tenyleg annyira utalja? Ekkor esett le, hogy a tetovalasat sem igyekezett modositani, amit anno a felesege nevevel keszittetett.

Azert lenne velem, hogy ot felejtse? Amikor ezt elmondtam neki, azt mondta, el is feledkezett azokrol a kepekrol, ha hazaer kidobja a francba, ne vegyem mar ugy a lelkemre. Nem tudom, mit tegyek, mit higyjek... :(


2016. máj. 31. 06:39
 1/10 A kérdező kommentje:
*allitolag
2016. máj. 31. 06:40
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Javaslom, hogy nőj fel! Totál felesleges a hisztid. Én is megtaláltam 2 év után egy albumot a párom exéről, akit utál. Fel sem merült bennem, hogy azért őrizgeti mert még szereti, vagy nem lépett túl, hanem csak megfeledkezett róla..


Majd kidobja és kész. Ne hisztizz, csak magadnak generálod a nem létező problémát.

2016. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ja és megjegyzem, nem vártam tőle, hogy kidobja, de megtette, mert nem akarta pakolni egyik helyről a másikra.

Nekem is van egy albumom, ami nem kifejezetten az exemről szól (3 évig együtt éltünk), de van benne közös nyaralásról kép, ahol barátokkal vagyunk. Be vannak ragasztva, nem tépkedtem ki őket. Emlék, amit nem az ex miatt őrzök, hanem a barátok, az élmény miatt. A páromat egyáltalán nem zavarja. Nem szoktam naponta nézegetni, de szeretem a kézzel fogható dolgokat és 10 év múlva jó lesz elővenni az albumot.


#2

2016. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketfajta ember letezik ilyen: Aki elrakja az emlekeket jo melyen vhol a gepen, meg azok, akik torlik, kidobnak mindent. En elsobe tartozom, eletem reszei voltak azok, akiket elrakom, de nem nezegetem oket, de tudom h azokat felejteni nem lehet.
2016. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nyugodj bele, hogy egy 32 éves pasinak van múltja. Jobban esne a lelkednek, ha nem egy házasságon lenne túl, hanem 453972 egyéjszakás kalandon?!


Saját magamból kiindulva: az exférjem nem jelent semmit, nem is utálom, nem is szeretem, gyakorlatilag pont annyit érzek iránta, mint bármelyik idegen iránt, aki szembejön az utcán. Teljes közönyt.


Ettől még nem fogom megtagadni azt a 10 évet, amit együtt töltöttünk, mert ebből 9 év jó volt. Nem dobtam el a fotókat, nem égettem el mindent, nem próbáltam meg kitörölni minden létező nyomát annak, hogy volt egy ilyen évtized az életemben.


Megvannak az esküvői fényképek is, a közös nyaralás képei is, stb.

De nem veszem őket elő, hogy este ezt nézegetve sírjam tele a párnámat.


Egyszerűen ezek is emlékek, egy letűnt, békés időszak emlékei.


Ha annyira sza.r lett volna a párod házassága, hogy minden létező nyomot feléget, és kitörli még az emlékezetéből is a házasságát, akkor egyrészt nincs túl a váláson, hiszen a gyűlölet is egy erős érzelem az exfelesége felé.

Másrészt soha az életben többé nem akarna komoly kapcsolatot, és veled is legfeljebb csak szexelni akarna. Ez pedig, lássuk be, hogy neked sem lenne olyan pozitív.

Az kifejezetten jó jel, ha nosztalgiával gondol az esküvőjére, és arra, hogy férjként igenis voltak jó és boldog pillanatok az életében, így egyértelmű, hogy vágyik még hasonlóra. ;)

2016. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden fotóm megvan az exemmel, az életem része kitörölhetetlenül. Az esküvői fotókat nem azért őriztem meg, mert bármi kötne az exhez, hanem mert életemben talán a legjobban akkor néztem ki (több órányi készülődés után), hülye lennék kidobni! Ráadásul egy csomó családtagról, barátról szerepelnek róla kedves emlékek.

A közös nyaralásokban sem az a lényeg, hogy együtt voltunk, hanem hogy HOL voltunk. Valószínűleg az életben nem jutok el oda még egyszer, és szeretek visszaemlékezni, hogy itt is jártam.

A párom tisztában van azzal, hogy a múlt kitörölhetetlen, hozzájárult ahhoz, hogy az vagyok, aki most voltam. Neki is van múltja, és nem vagyunk féltékenyek egymás exeire. Ostobaság is lenne, hiszen ha kötne hozzájuk bármi, akkor velük lennénk.

2016. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Az egyetlen bűne a férfinak, hogy első 29 évében szeretett valakit. Ettől függetlenül, most téged szeret.
2016. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Probáld kinöni a kisebbségi érzéseidet. Felnöni nehéz de általában megéri!
2016. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nahát! Én is megtartom a régóta lejárt számláimat, biztos szerelmes vagyok még valamelyik szolgáltatóba. :) Semmi jelentősége, nem foglalkozott vele, eltette őket, még nem dobta ki, egyébként is, azt már összelegózhattad volna, ha érdekelné még az ex neje, akkor nem pakolászás közben találtad volna meg a képeket, hanem valahol szem előtt, hogy esetleg tudja nézegetni, h aérezne még iránta valamit.
2016. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek az eskuvoi fotok voltak, meg egy masik amin csokoloztak. Mindegy, tegnap mikor hazamentem, megmutatta oket, osszetepve a kukaba...
2016. jún. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!