Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak az exem meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak az exem meztelen fotoival?

Figyelt kérdés

Nem szoktam nezegetni de nem akarom kitorolni hanem mintegy biztositekkent visszaeles ellen meg akarom tartani mert voltam olyan idiota hogy en is kultem neki ilyen kepeket.

Viszont felek hogy ha a baratok meglatja akkor felreerti.

Szerintetek elmerjem neki mondani hogy ekkora hulye voltam? :(

Egyebkent mindent elmondunk egymasnak de felek hogy emiatt csalodna bennem egy nagyot. Olyan naiv barom voltam regen :(


2016. máj. 31. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk mentsd le egy pendrive-ra, amit elteszel jó helyre, és a képeket a telódról/gépedről már nyugodtan törölheted.
2016. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit ovis szint ez a bosszúhadjárat.

Felrakja a képed, akkor bepereled, de ha nagyon parázol, vannak különböző ún. felhők, pl google drive, onedrive, stb.

Esetleg küldd el magadnak emailbe.

2016. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez nem bosszuhadjarat. En nem akarok semmit csinalni a kepeivel es eszem agaban nincs visszaelni vele. Ahogy irtam csak biztositek
2016. máj. 31. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Mondd el az új párodnak, hogy ez van.

Nekem is megvannak az excsajomról a képek....valahol.

Bár a fene tudja, mert azóta meghalt alattam pár vinyó.

2016. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Tömörítve jelszóval felrakod egy felhőbe. Ennyi.
2016. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem elég sorsszerűen alakult ez a téma.

Telefonon tároltam a képeit. Valamiért nem mentettem le gépre...

2 hónappal a szakítás után egy este kikapta egy cigánygyerek a telefonom a kezemből... Innentől nem rajtam múlt, mi lesz a képek sorsa.

Neki is voltak rólam, lehet, törölte már azóta, de nem tartottam soha attól, hogy visszaél vele...

2016. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek, hogy a abrátodnak elmondod vannak róla képek. Egyrészt mert kiváncsi lehet rá. Legyünk őszinték nem rá tartozik. Ráadásul, ha nem mutatod meg Neki, akkor akár féltékeny is lehet. Nagyobb probléma pedig az, hogy esetleg Ő fogja felhasználni mielőtt azt Te megtennéd és nem biztos, hogy józanul gondolkodna.

Archiváld le valahová. Felhő, kamu mailcímet készítesz, amire elküldöd, CD, Pendrive, stb.

Amúgy emiatt szerintem egyátalán nem vagy hülye. A régi naivitásod miatt se ostorozd magad. AKKOR mikor ezt tetted ezt láttad jónak és valószínűleg akkor abban a helyzetben ez jó döntés is volt. Utúlag alakultak úgy a dolgok, hogy visszanézve rossz színben tűnik fel. A döntéseink MI magunk vagyunk.

2016. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
"Ahogy irtam csak biztositek" Tudod, nem az az idiotaság, hogy ilyen képeitek vannak, hanem olyannal jöttél össze akit ilyen gerinctelennek tartasz. Nem valo neked a párkapcsolat.
2016. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Kérd meg az exedet, hogy törölje a fotókat?
2016. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
El kell menteni jó mélyen egy külső adathorodón jelszóval mentett formában és kamu névvel. Te úgyse nagyon nézed meg, más meg nem tudja, vagyis tudja, de csak nehezen.
2016. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!