Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 2 hónapra megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hónapra megy külföldre Erasmussal a nyáron, milyen ajándékkal lepjem meg mielőtt elmegy?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolat, de valami kis kézzelfogható apróságot szeretnék neki adni.

2016. máj. 31. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kulcstartó, közös kép, rolex óra, hűtőmágnes, aranygyűrű, piercing, tetoválás, használt tampon ... legyél kreatív.
2016. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiús gyöngyök. Nem csicsásak,mint az átlag, inkább olyan érdekes formájúak. Én egy karkötőt kaptam és imádtam, egyfolytában hordtam, de csak akkor van értelme ha te kínlódsz vele.
2016. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

8-9 JimBeam, 3 hordó RedLabel, 2 szatyor óvszerrel és néhány doboznyi eseményutánival.


Kicsilány: az erasmus nem a tanulásról szól, hanem a külföldi bulizásról!


Egyébként meg milyen egyetemen van nyáron is képzés? A bolygó északi felén hótbiztos lehetsz benne, hogy nyári szünet van minden kampuszon!

2016. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismét megkérdezed ugyanezt?


De látom nem sikerült elérni, hogy maradjon :D

2016. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ures farok - teli has combo-t javaslom. Sima hetkoznapkra is.
2016. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlatra nyáron is mehet, és ott minimum a két hónap.
2016. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!