Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 múltam és még nem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 múltam és még nem volt egy barátnőm se, még nem is csókolóztam. Ez nagyon ciki? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sőt még lánnyal sem voltam úgymond szoros "barátságban". Meg ami azt illeti önkritikus is vagyok, mert nem gondolom magamról, hogy valami szépfiú vagyok. Meg úgy szép lányokat sem merek leszólítani meg ilyenek. Pedig már többen is mondták nekem(lányok), hogy nagyon rendes. (Csak szerintem a külső az ami nem nagyon jön át mindenkinek.
2008. szept. 25. 19:33
 1/10 anonim válasza:
58%
Lehet, hogy ciki de nekem se volt még barátnőm pedig 16 éves vagyok. Szoros barátság meg a csók meg volt már de igazából semmi nem lett belőle:D
2008. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem ciki.Picikét kapd össze magad,legyen önbizalmad, tartásod.Aztán majd találsz valakit aki neked megfelel és te is neki.Mellesleg egy lánynak sokkal jobb érzés hogy tudja a pasijáról akit szeret hogy nem du.ott meg 20 csajt előtte meg miegymás. (egy lány)
2008. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves lány vagyok és nekem sem volt még soha pasim... és rám az mondják h szép vok...:P szal nyugi, nem vagy lemaradva semmiből...
2008. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 14 évesen ez egyáltalán nem gáz. Mért akartok mindent elsietni? Majd eljön annak az ideje. Nincs veled baj egyáltalán. Ha görcsösen erőlködsz azon, hogy jajj legyen már barátnőm már csak azért sem lesz. majd akkor jön mikor nem várod.
2008. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen volt először barátom, és a mostani barátomnak 19 éves korában.. És egyáltalán nem gáz szerintem, semmit sem veszítettünk attól hogy mondjuk nem 14-15 évesen jöttünk össze. (a legtöbben nagyon gyerekek még akkor)
2008. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már. Egyébként ne félj őket leszólitani mert hidd el a lány pont úgy fél mint te! Amikor ilyen 14 év körül voltam hányszor akartam, hogy a srácok leszóllitsanak, mert én sose merte mmegtenni, és hidd el, biztos nem fog hülyének tartani ha hozzá szólsz sőt... fog örülni, hogy megúszta a kezdeményezést :). Legyél kedves, és legyen jó a hajad, és a ruháid:).
2008. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

majd ha lesz egy lany, aki tetszik, aki megérint..

nem szoktak olyan hamar megtalalni, nem ciki.

en nem szeretem azokat, akik csak azert vannak valakivel,hogy ne legyenek egyedul.


amugy nem a szepseg a legfontosabb, a kevésbé szép emberek sokszor sokkal jobb fejek meg rendesebbek (bar ez nem mindig igaz, csak jelzem a kulso nem minden)


ne aggodj emiatt :D

2008. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem nagy cucc se a csók se a járás se ne parázz rajta enyit.:D sztem ez nem ciki.kis dolog.nem jött el a te időd.am amíg nem szereted magadat mások se fognak tudni szeretni.. ne legyél önkritikus,bízz magadban és bízz másokban.növeld meg az önbizalmad és akk lesz egy kis kisugárzásod is ,és le is mered majd szólítani a csajokat.am 13 éves csaj vagyok(mondjuk se kívül se belül nem vagyok annyi:D),a csók üggyel nem sokat foglalkoztam 12 évesen mondtam egy fiú haveromnak h kiakarom próbálni azt csá meg is volt:D
2008. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, de ha nem akarsz kimaradni az életben sok dologból akkor nem lenne rossz elkezdeni lassan.

Félni nem kell a lányoktól, higgy magadban, szeresd magad.

2008. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanolyan helyzetben vagyok mint te (akár én is írhattam volna ezt a kérdést), csak én már lassan 17 leszek. Persze én is kezdek parázni, hogy mi van ilyenkor, de a lényeg az, hogy nem vagy egyedül. :)
2008. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!