Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kedvenc pultosotok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvenc pultosotok, aki miatt mindig oda mész bulizni, ahol dolgozik? Vagy találkoztatok már valahol helyes pultos fiúval?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel mindig amikor bulizni megyünk, megnézzük a pultosokat és kicsit flörtölünk velük :D eleinte szórakozásnak vettem az egészet, de van egy srác aki pont az ideálom és mostanság nincs is kedvem elmenni bulizni, csak miatta megyek oda. Már kezdem azt érezni, hogy beteges amit csinálok, de annyira jól érzem magam miatta, hogy az utóbbi 4 hétben mind a 4x voltam nála szombatonként. Nem sokat tudunk beszélni, 10-15 percet az este alatt, mert dolgozik, de egyre jobban vágyakozom utána.

Van valaki még így? Vagy hasonló cipőben? :)

Melyik szórakozóhelyen, esetleg melyik részén, melyik pultban szokott lenni a kedvencetek? :) és miért ő a kedvenc?

Én a Liget clubba szoktam járni sokat mostanság, és szerintem fogok is még egy darabig :))


2016. jún. 1. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hála istennek soha nem éreztem, hogy nekem szükségem van erre.
2016. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szakembert.
2016. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs, nekem az értelmes, tanult pasik jönnek be.
2016. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem tanult vagy nem értelmes? Nem egy 30-40 éves emberről beszélek, akinek ez a szakmája és élete végéig ebben fog elhelyezkedni...
2016. jún. 1. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislány, szted hány csaj van még ugyanígy, mint, te h szórakozásból flörtöl a pultos sráccal? Na bumm, az meg kötelességből visszamosolyog, 132-edjére aznap este...Baromira unhatja már a hozzád hasonló pitsarészeg, eszesemmi csajokat.
2016. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy unják az eszesemmi,pitsarészeg csajokat... :) Sőt,legtöbbjük minél többet be is vállal belőlük. Szerinted nem élnek a napi több tucat kínálkozó "lehetőséggel"? :) De ha neked ez kell... Én úgy vagyok vele,hogy kéne a fenének a sorbanállás egy pasinál.
2016. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy értelmes srác, aki mondjuk egyetemista és némi plusz pénzért pultozik szombatonként igenis unja az üres, semmitmondó, tucatszövegeket, amit ezek a buta, részeg lányok szexinek flörtölés gyanánt előadnak. Pláne ha van barátnője.
2016. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez tapasztalat vagy esetleg te is ebben a körben dolgozol?

Vagy meglátás? Fiúként vagy lányként írod ezt?

2016. jún. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!