Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívott filmezni, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívott filmezni, szerintetek is "azt" akarhatja?

Figyelt kérdés

Barátom a hétvégére áthívott magához filmezni, mert már többször említettem, hogy van egy film, ami érdekel, csak én egyedül nem merem megnézni. És akkor mondta, hogy most hétvégén nem kell dolgoznia, menjek át, és nézzük meg a filmet. 4 hónapja vagyunk együtt, de még nem volt szex, én nem akartam elsietni.

Jól sejtem, hogy azért nem csak filmet akar majd nézni? Vagy csak én gondolom túl a dolgot? :)


L/20


2016. jún. 1. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
20 eves felnott no vagy elvileg... szerintem kepesnek kene lenned majd ott meghozni a donteseket es felmerni a terepet. Vagy rakd at a tini kapcsolatokhoz.
2016. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha többször is mondtad neki hogy "ne siessétek el" akkor lehet hogy nem fog bepróbálkozni, csak sima filmnézés lesz. De ha akarod te is, akkor elég egy két jel és rád mászik úgyis. De mivel te kinyilatkoztad, hogy ne siessetek, ezért ráállt a te tempódra. Ha ezen akarsz változtatni, akkor mondjuk filmnézés közben összebújva, a lábaddal a lába között matatva egy szenvedélyes csók keretében valószínűleg levágja majd hogy szabad a pálya.
2016. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 cukilányka 0.0 ***** válasza:
88%
gyík vagy
2016. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

20 évesen fél éve együtt vagytok és nincs szex ne várasd sokáig mert lecserél egy olyanra akivel van szex

Ha ez az első és szereted is mire váratod még?

Pasi neki kell a szex

2016. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem fél év, csak 4 hónap! És nem kicseszésből váratom, csak nekem ez lenne az első, sőt, még barátom sem volt előtte, ezért nem akartam elsietni.
2016. jún. 1. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
4 hónap éppen elég, meg 20 évesen azért már átt kell esni ezen. Nem valami jó az első, de mond meg neki, hogy legyen türelmes és remélem tudja, hogy neked az első lesz, mert ha nem akkor nem vigyáz rád és irdatlan rossz lesz az élmény. De sztem már belevághatnál. Legyél túl rajta. Utána már minden alkalom egyre jobb lesz.
2016. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban. Ő hány éves amúgy?
2016. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő 25 éves. Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 1. 20:01
 9/13 anonim válasza:
0%
mi a bànatra vàrtok ennyi idősen?amúgy szűz vagy még?mert ha nem akkor tényleg nem értem.legalàbb valami kézimunka volt màr a sràcnak?mert ennyi idő utàn legalàbb azt megérdemelné szegény..
2016. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Írta a kérdező, hogy szűz, és ez az első kapcsolata.


Ne stresszelj azon, hogy mi lesz, vagy mi nem. Ha barátod értelmes, szeret, akkor még ha be is próbálkozna, simán mondhatsz nemet, nem lesz belőle probléma. De amúgy nem kell félni a szextől, csodálatos dolog tud lenni, szóval ha úgy alakul, és kedved lesz hozzá, akkor hagyd magad sodródni, és jó szórakozást. Akár filmeztek, akár nem ;)

2016. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!