Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tényleg csak filmezni akar mint barát?

Figyelt kérdés
Mondtam ,hogy horrort ,de ő inkább valami romantikusat szeretne. Én nem vágom xd barátok vagyunk 16/F ő 16/L

2015. jan. 12. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
16-16 évesen én a helyetekben ott szexelnék a kanapén vagy ágyon, ahol a filmet nézitek!
2015. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem az xD de ő azt mondja ,hogy nem akar többet. Szóval nem tudom mire számítsak ,azt mondta szeret meglepni. :s
2015. jan. 12. 14:31
 3/6 anonim válasza:
Ebből szex lesz... :D De komolyra: minimum csókolózás a kanapén.
2015. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
XD drukkolok csak gyerek ne legyen:D
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jóh... xD az se biztos ,hogy akar valamit fél éve már barátok vagyunk ,hozzáteszem a legelején kavartunk kb. 3 hetet.
2015. jan. 12. 15:53
 6/6 anonim válasza:
Az még nem jelent semmit, hogy fél éve barátok vagytok, és hogy az elején kavartatok. Attól még lehet, hogy komolyabb kapcsolatot akar tőled. Romantikus filmeknél általában az emberek összebújnak, ölelkeznek, smárolnak...szerintem erre akar majd kilyukadni :D sok sikert
2015. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!