Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem akar kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem akar kapcsolatot, az tényleg úgy is gondolja, vagy csak mondja?

Figyelt kérdés

Van egy lány, azt mondja ő nem akar kapcsolatot, mert szeret egyedül lenni, Randizni sem akar menni, nem akar maga mellé férfit, jól elvan egyedülállóként is. Egyéjszakás kalandjai sincsenek.

Érdemes próbálkozni, hátha szerelmes lesz?


2016. jún. 1. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak te nem vagy az esete es igy akart lekoptatni. En is csinaltam mar ezt.
2016. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De már jó egy éve nincs senkije
2016. jún. 1. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Es? Koteles az elso nala probalkozo faszi karjaiba ugrani akkor is ha nem az esete?
2016. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Naivitás süt a kérdésből, több szinten is...

A nők büszkén szokták hirdetni, hogy nekik nincs kapcsolatuk, jól elvannak egyedül is. Ilyenkor azt jótékonyan elhallgatják, hogy bár párkapcsolatuk nincs, de szexuális életük az bizony van. Összejárnak valakivel rendszeresen. Hát, így igazán könnyű szinglinek lenni.

A te jelöltedet is dugja valaki. És még hülyének is néz téged.

2016. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Senki sem dugja, egyáltalán nem olyan lány. Sokat beszélgettünk már(barátok vagyunk, közös a társaságunk), senkivel sem jár össze, ez 100%.
2016. jún. 1. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak te nem kellesz neki.
2016. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Na, a nagy nőismerő emberek. :D Jót nevettem, köszi!

Mégis miből gondolja az a válaszoló, aki azt írta, hogy biztos dugja valaki, hogy neki igaza van? Ez valami törvény, amit ő állapított meg, vagy mi? Kétlem, hogy nőket figyelne meg szabadidejében, mint valami titkos ügynök és feljegyzéseket készítene az életükről.


Sok nő elvan egyedül is, bármilyen hihetetlenül hangzik. Nem kell ezen meglepődni, hogy férfi nélkül is meg tudjuk állni a helyünket, ez már a 21. század. Lehet, hogy később majd változni fog a lány véleménye, de ha most nem akar maga mellé senkit, akkor fogadd el. Aki pedig még nem hallott volna erről: csak az tud párkapcsolatban is maximálisan boldog lenni, aki egyedül is az. Tapasztalatból mondom.

2016. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt ilyen időszakom, és nem, nem dugott senki, nem is ábrándoztam titokban senkiről, csak jól elvoltam egyedül és kész.
2016. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem csak úgy mondja vagy gondolja jelenleg, de nem tudna ellenálni, ha egy számára kívánatos férfi színre lépne az biztos.
2016. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak mondjak fokepp ezzel vedekeznek,hogy ok alkalmasak lennenek am ra csak kell a francnak ok ettol sokkal tobbek :)
2016. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!