Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ránk nyitott az anyósom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránk nyitott az anyósom, és még én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk a párommal, de az anyósom nem hagy teret nekünk.

Az egyik nap észre vettem, hogy eltűntek a pótkulcsok, kérdeztem a párom hol lehet, nem tuda ,azt hittük elhagytuk.

A minap napközben ketten voltunk, gondoltuk élvezzük egymás társaságát kicsit...

Hibás vagyok mert nem hallottam meg... ránk nyitott az anyósom.

Persze azonnal kiszaladt, nem is értem minek jött be a szobánkba.

Mivel szégyeltem magam, a párom is de ő ment el az anyjához a kulcsokért.

Kérdőre vonta, hogy vihette el de szerinte joga van ahoz, hogy kulcsa legyen... na persze.

Amúgy sem kedvelt, de most... minden félének elholrd...

Mit tegyek, hogyne legyen ekkora feszültség és megértse van magán életünk?

Én 21L párom 31 éves.



2016. jún. 1. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy a hibas mert odakoltoztel anyosodhoz...
2016. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nálla élünk!
2016. jún. 1. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Akkor miert nem koltoztetetek tavolabb? Ilyenkor adok halat a magassagosnak hogy az en szuleim 50, a baratome pedig 220 kmre laknak..2
2016. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Anyós dühös a menyére, mert szájára vette a fiát.
2016. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Párodnak amúgy mi a véleménye az anyjáról, amikor az így viselkedik a 31 éves (számára még mindig pólyás) gyerekével? Nem hiszem, hogy a csávó csak most tudta meg, hogy az anyja ennyire bunkó, ha pedig tudja, akkor miért annyira perverz, hogy a kedves szerelmes barátnőjével otthon szexeljenek??? Ezt azért tisztázd vele.

Több szempontból is beteges az ilyen helyzet.

2016. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azonnal zárcsere, anyóst kiosztani mint szart és közölni vele, hogy többet nem léphet be abba a lakásba. Amit csinált az amúgy már simán lehet hogy a bűncselekmény kategóriába esik (lopás és jogtalan behatolás).
2016. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha az övé a ház, akkor bemehet. De a párod-é, akkor semmi keresnivalója nincs ott. Főleg ilyen formában. Azok a kulcsok akkor a tieid. Amúgy is szerintem a pároddal is "gond van", mert anyucival neki kell elbeszélgetnie, és a kapcsolatotokat megvédenie. De tapasztalatból mondom, hogy az ilyen 30+ eléggé mama pici fia. Mondd a párodnak, hogy rendezkedjen, mert így nem jó. Ha anyóstárs nem tágít akkor zárcsere. De amúgy is ezek után a párodat választás elé állíthatja. (Amúgy meg szexeltek és minden nélkül rátok nyit?! Na ne már. Legalább kopoghatott volna, alap jó modor. ) Legyél határozott, mert ez nem visz jó irányba.


Történt azóta valami?

2016. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Tudod mikor hagynám abba az action-t, ha anyám rám nyitna 31 éves létemre??? Ha már így ránk tört, szégyellje össze magát ő.

sziiii.... szi-aaaaa a-a-aaa-anyu, áááááá, kész a máá mákosss tééészta? min- mendjárt mehhh-gyünk eeebééé-dellni..... ahhhhhhh ....... booocs, de-de most épp neeem érünk ráhhhh..... majd szó....szólok haaaa kéész vaaaa-gyunk...... aahhhhhh..... AHHHHHHH..... AAAAHHHHH!!!!! IGENIGENIGEN!!!!! Most vagyunk kész...

Mehetünk? Még nem hűlt ki? Ja várj, gyorsan felkapok valamit...

2016. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Velem anyósom nem beszél, párom meg mintha a falnak beszélne.

Ki van akadva anyósom rám, rendszeresen ellenem beszél...

Mondjuk még az a jó párom melettem áll.

2016. jún. 2. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Húhhh...... ez gond.

Szerintem egy-két beszélgetést megérne valami komoly szaktanácsadóval.

2016. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!