Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben ti mit csináltok? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ti mit csináltok? L

Figyelt kérdés

A helyzet: Rám írt egy ismerős pasi. A környéken lakik. Gondolom nem spanolni akar, de ha még azt is, én nem szeretnék semmit tőle. Se haverkodni, se semmi.


Nem bunkóság nem válaszolni? Anno a barátnőmre nyomult és tudom róla, hogy zizi is. Engem nem érdekel, nem vagyok köteles csevegni vele ugye?


Jó, persze, hogy nem vagyok köteles, de nem vagyok bunkó sem...


Ti hogyan hárítotok ilyenkor?


2016. jún. 1. 21:40
 1/5 Linó03 ***** válasza:
100%
Én szoktam válaszolni, én is utálom, ha nem válaszolnak, de nem bántóan, de megmondom, amit szeretnék.
2016. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szoktam. Mindig direkt felhozom a barátomat, aki nincs, reménykedve, hogy leesik nekik.
2016. jún. 1. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
nem vagy vele köteles csevegni! ne írj neki
2016. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem utalgatni kell, meg kamuzni valamit a barátodról, hanem kerek-perec nyíltan megmondani, hogy nem akarsz semmit és hagyjanak békén.
2016. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban annyi elvárható, hogy legalább annyira legyél vele korrekt, mint amennyire ő volt veled. Jelen esetben az előzetes információk miatt ez nem egy általános eset, így egyedi elbírálást igényel. Ha tudod, hogy zizi, és hogy mennyire, úgy reagálj, ami a legkevesebb kárt okozza neki is meg neked is.
2016. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!