Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk milyen esetben csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen esetben csináltok ilyet? (lent) 19L

Figyelt kérdés
Tehát ismeritek már a lányt, akkor miért kértek tőle,havonta képet? Mit csináltok a képpel tulajdonképpen? :O
2013. júl. 25. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam még ilyet. De nem lehet, hogy masztizik a képekre?
2013. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelezni akarja, hogy bejössz neki. Kopp. Ideje lenne inkább személyes kapcsolatot ápolni.
2013. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztok élőben akkor még oké lehet bár már akkor is gyanús :D Sose csináltam még ilyet
2013. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A képet magunk elé rakjuk, és úgy maszturbálunk.
2013. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20kg fölötti 4 lábú emlős feláldozása után máglyát rakok, beöltözöm torreádornak, utána fejen állok a tűz mellett és közben azt éneklem, hogy "Süss fel Nap, fényes Nap!" és a rituálé után ásom egy 25x30x20 as gödröt és az apró darabokra tépett képet eltemetem..

Mi mást tennék?

2013. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkoe kérek másik képet, ha az aktuálist már meguntam, és szeretnék újjabbat látni a csajról, hogy kicsit "újjdonság" hatása legyen az egésznek, persze csak akkor, ha a találkozás nem megoldható, és érdekel hogyan változik a külseje, stb...
2013. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*fapfap*
2013. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!