Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegzodott a platoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegzodott a platoi szerelmed?

Figyelt kérdés

marmint vegul elfelejtetted? tultetted magad rajta? hogy sikerult? mennyi ido kellett?


lassan 1 eve egyoldaluan szerelmes vagyok valakibe aki ismerosom es talalkozunk neha..az erzes egyszeruen nem mulik el..mar ki is kellett volna abranduljak belole mert adott okot ra..

ez egy "gyogyithatatlan" kor?


2016. jún. 2. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs vége, már több, mint 3 éve tart. Bár nem tudom, lehet-e plátóinak nevezni úgy, hogy a kötődés, odafigyelés megvan oda-vissza, kihozzuk egymásból a legjobbat, csak éppen rajta múlik, hogy így marad-e. Elfelejteni soha nem fogom, mert sokat köszönhetek neki.
2016. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 évig tartott, többször teljesen megaláztam magam és a végén rájöttem, hogy mekkora hülyét csináltam magamból többször is. Szégyelltem magam és ez végül segített túllépni az egészen.

27N

2016. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajottem hogy egy kreten es igy konnyu volt elfelejteni.
2016. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Az attól függ, milyen okot adott? Azért nem mindegy, hogy szándékosan bántott téged, vagy csak voltak szerencsétlen helyzetek, utóbbi esetben, sokáig fog még tartani. És ő vele megbeszélted, hogy nem viszonozza? Mi volt a konkrét eset, amitől ki kellett volna ábrándulnod?
2016. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 10 évig tartott, de mellette mondjuk voltak kapcsolataim. Vele haverok voltunk csak. Aztán amikor megnősült, és Megszületett a kisfia, akkor tudtam végleg elengedni.
2016. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kb egy éve ismerem. Ahogy haladtunk előre az időben halványodott ez az érzés, pedig az elején meglehetősen erős volt. Szerencsére ritkán látom, ez sokat segít, másrészt kezdem észrevenni a kevésbé előnyös tulajdonságait is. Továbbra is megmaradt egy szimpatikus embernek, akinek kellemes a társasága, de már nincs az az erős érzés felé részemről.
2016. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évig tartott, de annyira, hogy meg voltam róla bizonyosodva, hogy ő az igazi. Utána megismertem egy fiút, aki kölcsönösen érdeklődött irántam, és rájöttem, hogy három évet elvesztegettem a szerelemből valakiért, aki rám sem nézett. :)
2016. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több, mint 1 éve tart, nem emlékszem pontosan a dátumra. Nem, nem felejtettem el sajnos, sokat gondolok rá. Hivatalos ügyben találkoztunk néha, s nemet mondtam, mert nős. Közös jövőt, álmokat nem szőhetek vele, ő már mással tervez. Semmilyen szerepet nem kaphatnék az életében valszeg. Hidegen, elutasítóan viselkedtem vele, hogy később ne fájjon nekem.

Ő fogalmam sincs, hogy gondol rám. Biztos csalódott bennem, rá játszottam a flegma viselkedésemmel, hogy ne tudja meg, mit érzek. Nem mintha én tudnám mit érzek.

Hát ennyi a nagy történet.

2016. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!