Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Terhes lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
sziasztok! 18 éves lány vagyok, szűz, nem élek nemi életet a párommal, csupán az történt meg, h kielégitettem őt kézzel, félek, hogy vmi belémjutott, bár én nadrágban voltam-viszont simogatta utána a fenekemet és a szeméremdombomat. 4 napja késik a menstruációm és eddig még soha ilyen nem történt. Kérlek, osztjátok meg a véleményeteket velem, előre is köszi .
2010. ápr. 11. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
kamu és terhes vagy
2010. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neharagudj,de 18évesen ennyi eszed van....Hogy lennél már terhes?-.- Ilyen ésszel nem csodálom hogy nem állt még be a mensesed és ezért virgonckodik
2010. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

HOgy jutott volna Beléd??? Max. akkor lett volna erre esély, ha a barátod belenyúlt a saját spermájába, aztán meg megujjazott Téged azaz a spermás kezével felnyúlt a hüvelyedbe.

Őrület hogy egyesek milyen felelőtlenek, mások meg helyettük is túllihegik az aggódást.

2010. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez most komoly?
2010. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan letagadhatnál öt évet, értsd, ahogy akarod...


Azt ajánlom, hogy ameddig olyan dolgokkal sem vagy tisztában, hogy mitől lehet terhes egy nő, és mitől nem, addig varrasd magad össze alul igen rendesen!

2010. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tuti az vagy!! xD Hát hallod 18évesen ennyi ésszel...
2010. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!