Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, nem így lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, nem így lenne a logikus?

Figyelt kérdés

Vannak azok a parkolók, ahol egy sík placc az egész, és csak föl vannak festve egymással szembe a parkoló helyek, tehát nem így padkával vannak elválasztva.

És a párom úgy parkol le, hogy a kocsi elejével beáll, aztán kitolat és megfordul, úgy áll ki. Én viszont, úgy csinálom, hogy a kocsi elejével beállok, és ha nem állnak velem szemben, úgy állok ki, hogy előre fele megyek, aztán elkanyarodok és kimegyek. Mert ez szerintem így a logikus, nem kell vacakolni a tolatással. És mikor ezt a párom látta ma, jól ki lettem nevetne, hogy ez mégis milyen kiállás?? Pedig szerintem ez így az egyszerűbb, nekem tök evidens, hogy akkor minek tolassak, ha szabad előttem a hely, ő meg tolat állandóan, ha parkolnak velünk szemben, ha nem. És mondta, hogy az ég világon senki más nem áll ilyen hülyén ki, mint ahogy én.

De most ez nem így a logikus? Vagy tényleg mindenki más tolat?


L/21


2016. jún. 2. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy te csinálod, az egyszerűen szabálytalan és veszélyes is. Mert mi van, ha valaki épp kinézte magának azt az üres parkolót, és be akar állni, miközben te áthajtasz rajta?

Ez pont olyan, mint amikor az emberek kis ívben kanyarodnak balra, ha épp nem jön senki... ez rendben is lenne elvileg, de annyira rákaptak, hogy már akkor is kis ívben kanyarodnak, ha más meg jobbra próbál kanyarodni ugyanakkor és semmi helyet nem hagynak. Egyszerűen berögzül, rutinná válik a szabálytalanság, és elég, ha csak EGYSZER nem figyelsz és máris összetörsz minimum két autót.

2016. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem igazad van, ez a logikus, de amit első írt, teljesen jogos. Figyelned kell, hogy aki üres helynek nézi, azzal nehogy ütközz.

Sztem a srácod csak paraszt volt veled, mert erről kulturáltan is lehet beszélni.

2016. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb sarokban osztják a kekszet.Harminc év alattinak nem adnék jogsit a kezébe.
2016. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletben a barátodnak van igaza. Viszont a vezetés nem beseggelős "tantárgy", néha alkalmazkodni kell az adott helyzethez. Ha te úgy ítélted meg, hogy nem okozol ezzel balesetet, akkor jól tetted, hogy így álltál ki, viszont tényleg szabálytalan.
2016. jún. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!