Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teperhet valaki ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teperhet valaki ennyire, őszintén?

Figyelt kérdés

Par napja megkeresett egy regi ismerosom, de mivel nem vagyok fent semmilyen oldalon, sok sok kozos ismeros altal probalkozott hogy elkerhesse a szamomat. Megtette, fel is hivott akkor, azota mindent megtett/tesz azert hogy talalkozzak vele.. Ha felorara erek ra, akkor o kepes ott hagyni a barati tarsagat addig, ha nagyon faradt akkor sem hagyta lemondani a talalkozot, "ketsegbe esik" ha masnap nem ugy alakul hogy talalkozunk es mindenfele aranyos dolgot mondd ez miatt...


Nekem ez nagyon szokatlan, mert az elozo kapcsolatom teljesne ellentetje volt, es idosebb korosztaly is volt mint a jelengleg,i akinel meg en idosebb is vagyok par evvel. Ami persze nem szamit, csak nekem nagyon szokatlan hogy valakit ENNYIRE erdekeljek, bar lehet az elozo kapcsolatom az oka de en ugy vagyok vele az elejen meg mindenki nagyon lelkes.....


Egyenlore en nem akarok belemenni semmi komolyabb dologba, talalkozgatunk beszelgetunk kesobb lesz ami lesz, csak nem tudom hogy tenyleg letezik e ilyen mindenfajta (alap) hátsó szándék nélkül.. Mert persze ki ne szeretne ezzel meg azzal lefekudni, minel hamarabb de, hogy, ezeken kívül ...


2016. ápr. 4. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak dugni akar DE ez koránt sem biztos.. :) elég egyszerűen tudod tesztelni. Nem fekszel le vele jóideig :D ha megunja otthagy ha komolyan gondolta akkor tud majd várni..
2016. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!