Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel ha egy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha egy szimpatikus és vonzó nővel dolgozol együtt?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak külsőre tetszik, hanem egyéb tulajdonságai is szimpatikusak.

Rányomulsz?

Vagy inkább nem, mert félsz hogy rosszul sülhet el?


2016. jún. 3. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én konkrétan most vagyok ilyen helyzetben. Próbálom szép lassan befűzni. Megismerni, megnevettetni, elhívni kettesben találkozni.
2016. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
dolgozom. Munkahelyre dolgozni járok be elsősorban.
2016. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Titusztitusz ***** válasza:
Ilyen esetekben én mindig azt a taktikát szoktam követni, hogy RÁ SE IZÉLEK kezdetben az illetőre...Aztán ha egy idő után MAGA A NŐ kezd mászkálni utánam, meg kezdi adni a jeleket, akkor, és csakis akkor, egy hirtelen váltással letámadom egy pillanat alatt...Úgyhogy még mielőtt akár csak megis lepődhetne, máris nyájasan, és a világ legtermészetesebb hangján társalkodok vele, meg ölelgetem bizalmasan...Aztán ugyanilyen hirtelen visszavonulót is fújok, hiszen végülis NŐS EMBER VAGYOK vagy mi, úgyhogy folytatásrol a továbbiakban csak annyiban lehet szó, hogy BIZALMASAN beszélek időnként a hölgyhöz, viccelődök vele esetleg kétértelmü hangnemben, meg flörtölgetek vele ha olyan kedvem van, de SZEX az szóba se jöhet a gyakorlatilag már "megszerzett zsákmánnyal"...Akárhogyan is akarná a nő...Szóval kicsit hasonlít nálam az ilyen szitu a "lopódarázs és a megbénított hernyó" esetére, dehát ez van akkor...
2016. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3, értem, szóval élvezed a rajongását.

És mindehhez mennyi időre van szükség? Pár nap elég, hogy kialakuljon egy ilyen "utánadmászkálás"? Vagy inkább egy hónap? Több?

2016. jún. 3. 18:45
 5/15 Titusztitusz ***** válasza:
Szia kérdező...Hogy mennyi idő kell egy ilyen "utánam mászkáláshoz"? Hát...Az teljesen a hölgyektöl függ mindig...Van, amikor egy félórai ismerettség után is már mászik is rám az adott hölgy, más esetekben eltellik 1-2 nap, a szégyenlősebbek-orrukat magasabban hordók esetében meg volt már olyan, hogy 1-2 hónap is beletelt, mire észrevették, hogy ARRA, hogy ÉN "kezdeményezzek náluk bármit is" nos, arra ugyan hiába várnak...Mivel én csak "biztos zsákmányra" szoktam rámozdulni bármikoris...De azért akinek szimpi szoktam lenni, az ELŐBB-UTÓBB rá szokott jönni, hogy ha akárcsak annyit is szeretne elérni nálam, hogy egyálltalán VISSZAKÖSZÖNJEK(!!) ha rámköszön, akkor bizony NAGYON EGYÉRTELMÜ szimpátiajeleket kell mutatnia felém...Sajnos ennyire fura és érdekes természetem van,és volt mindig is...
2016. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mindent elba×ok magam körül, mert izgulok mellette, mert jól akarok ugyan mindent tenni magam körül, tetszik is a nő, de emiatt mégsem tudok jól teljesíteni.

Nem nyomulok rá, csak morgok magamban, hogy ez megint nem jött össze.

2016. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Titusz te mekkora egy p.cs vagy! Miért jó más emberek érzelmeivel játszadozni? Ne aggódj,egyszer vagy többször téged is megsz.pat majd a sors...
2016. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Titusztitusz ***** válasza:
0%
7-es...Az egy dolog, hogy a valszeg boldogtalan, frusztrált,és szerencsétlen életedet ismeretlen emberek mocskolásával, meg köpködésével szereted kompenzálni itt a GYÍK portálon pl., dehát azért próbálj már meg legközelebb valaki olyat kinézni a frusztrációid "áldozataként", aki némileg talán-talán rá is szolgál a mocskolódásodra...ÉN sajnos (Vagy szerencsére...) nem vagyok ilyen...Ha figyelmesen, és megfelelő szövegértési képesség birtokában olvastad volna el a fenti hsz-eimet, talán képes lettél volna értelmezni azt pl. hogy ÉN NEM MÁSZOK SOHA SENKIRE SEM..És nem "bolondítok-szédítek" senkit sem...És nemis izélek meg senkit sem, meg nemis ejtek teherbe, PEDIG MEGTEHETNÉM MINDEN GOND NÉLKÜL sok-sok hölggyel...(És még valszeg hálásak is lennének az ilyesmi dolgokért...)De ha meg AZT csinálnám, akkormeg azért fröcsögnél ugye, hogy:"Titusz...Te egy mocskos p.cs vagy, mert MEGCSALOD a feleségedet, érzéketlenül, és gátlástalanul...Hű...Micsoda egy szemét alak vagy te"...Hát...Akkor most hogy tegyen kedvedre az ember?? Vagy mindegy hogy mit csinálok, csak az a lényeg, hogy tudjál mocskolódni? Te aztán vagy egy figura,hallod-e...
2016. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gond van a szövegértésemmel,te magad írtad le,mit művelsz a nőkkel,akik talán azt gondolják,szabad préda vagy. Azért lehet nem kellene ennyi önimádat,lehet jó pasi vagy külsőre,de az alázat imponálóbb az egocentrizmusnál. Igenis tudatosan szórakozol másokkal,te magad írtad le. Miért nem vagy következetes,és rázod le ezeket a nőket,akik valószínű nem is sejtik,hogy családos ember vagy? Mert ez lenne a fair play. De te csak az egódat hizlalod ezzel a viselkedéseddel,játszmázol lelkifurdalás nélkül. Mert hát miért is lenne lelkifurdalásod? Végülis nem léptél félre....Gratulálok!
2016. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira tisztességes vagy,miért akarod elérni,hogy elkezdjenek futni utánad? Miért kezdel játszadozásba? Nekem ez már hűtlenség kategóriába esik,attól függetlenül,hogy nincs szex másokkal. Nem tiszteled a feleséged,sem úgy általában a női nemet. De ne aggódj,erre buknak a nők.
2016. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!