Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel ha egy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha egy szimpatikus és vonzó nővel dolgozol együtt?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak külsőre tetszik, hanem egyéb tulajdonságai is szimpatikusak.

Rányomulsz?

Vagy inkább nem, mert félsz hogy rosszul sülhet el?


2016. jún. 3. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#kezdesz
2016. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Titusztitusz ***** válasza:
9-es...Már javasoltam neked fentebb, hogy ÚGY, hogy NEM TUDOL SEMMIT SEM az ide író emberekröl, ne mocskolódj...Főleg azért ne, mert EGYÁLTALÁN NEM VAGY KÉPBEN azzal kapcsolatban, amiröl fröcsögsz...Csak most, és csak neked elárulom akkor, hogy az illető hölgyek TUDJÁK JÓL AZT MINDIG, hogy feleségem van, és több gyerekem is...Pl. a jelenlegi munkahelyemen a nejem is ott dolgozik velem,és látja őt is mindenki, mindennap...Egy ilyen szituhoz akkor mit szólsz? És láthatod, még ITT, ezen a portálon is leírom mindig mindenhol, hogy van feleségem...Gondolod hogy élőben nem ezt szoktam tenni? Ezt szoktam pedig...És képzeld, a hölgyeket mind élőben, mind ITT ezen a portálon az szokta különösen izgatni mindig, hogy "nem vagyok szabad préda"...Hogy miért van ez, azt nem tudom, de ez van mindig...Szóval jó volna ha magadba szállnál, és lefoglalnád magad valami értelmesebb dologgal, mint az itteni hozzászólók alaptalan mocskolásával...
2016. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem mocskolódtam,már ne is haragudj,te viselkedsz másokkal mocskosan. Mi az,hogy nálad ki kell érdemelni,hogy egyáltalán visszaköszönj? És én mocskolódok? Hát nem tudom...te tökéletesnek akarod mutatni magad,akinek a kegyeit ki kell érdemelni,nyilván valamit nagyon kompenzálni szeretnél ezzel a viselkedéssel. De ez nem az én dolgom,te meg tudod nagyon jól,mit takargatsz.
2016. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Titusztitusz ***** válasza:
13-as...Én leírtam a magam álláspontját, nem foglak itt győzködni a világ végéig...Azt gondolsz amit akarsz...Na pá...
2016. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én már attól elsültem a gatyómba, h elképzeltem a dolgot. na most ez elég rosszul sült el, kimoshatom a gatyámat
2016. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!