Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel ha egy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha egy szimpatikus és vonzó férfival dolgozol együtt?

Figyelt kérdés
Megpróbálod elcsábítani? Barátkozni kezdesz vele? Vagy csak simán vársz, hogy lépjen?
2016. jún. 3. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva semmit az ég világon


24F

2016. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom tovább? Engem nem hoz lázba ki hogy néz ki meg hogy vonzó mert a munka ugyanannyi lesz akkor is ha egy álompasi fénymásol mellettem az irodában. 22N
2016. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban vagyok, úgyhogy lesz..rom, hogy milyen pasi dolgozok éppen mellettem.


És mi van, ha az illető kapcsolatban van? Az se biztos, hogy érdekelném. Szóval, ha szabad lennék, és látom, hogy érdeklődik irántam, akkor talán-

2016. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dolgozom tudomásom szerint a legjobban. Miért kellene mindenhol kapcsolatot látni mindenbe. Te vonzódsz hozzá, ő nem biztos hogy vonzódik hozzád.
2016. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyre dolgozni járok. :) Ha meg akar ismerni, akkor lépjen ő, de leginkább munkaidőn kívül.
2016. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Dolgozok, hogy pénzt keressek.
2016. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
örülök neki hogy olyannal kell együtt dolgoznom, akit nem utálok.
2016. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szimplán csak jól érezném magam.
2016. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit,velhetoleg elkezd velem flortolni es ha tetszik akkor visszaflortolok a tobbi pedig kialalul😄
2016. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!