Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi a fene volt? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi a fene volt? És miért történhetett?

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk osztálykirándulásra és ez a dolog este történt. Van egy srác, jó a viszonyunk, meg néha eldumálgatunk, de kb. így ennyi, nem vagyunk azért olyan hatalmas barátok. Este átmentem abba a szobába, ahol ő volt, mert ott volt egy másik srác is, akivel viszont nagyon jóban vagyok, és aki bealudt, mire átértem. Szóval elkezdtünk beszélgetni azzal a másik sráccal. Ez volt olyan 11 körül, és mikor legközelebb ránéztem a telefonomra, fél öt volt. Szerintem 4 év alatt nem beszélgettünk ennyit, mint ebben a pár órában, nagyon személyes témák is szóba kerültek, olyan volt az egész, mintha pár perc lett volna, annyira jó volt. Szóval akkor fél ötkor mondtam, hogy mostmár visszamegyek a saját helyemre, mire kérdezte, hogy nem maradnék-e - nem szeret egyedül aludni. Én meg kb. gondolkodás nélkül maradtam. Aztán meg minden annyira ösztönösen jött. Hozzábújtam, átkarolt, simogatta az arcom, fogta a kezem. Ahogy meg akartam fordulni, vagy valami, már húzott is vissza magához, nem engedett el. Reggel baromi furán éreztem magam. Eddig kimerült abban a viszonyunk, hogy köszönés, meg pár szó, most meg ez? Ma reggel egyébként semmi nem változott, ugyanúgy viselkedett velem, mint eddig, tehát kb. semlegesen. Azthittem, talán majd most este ír, de nem. Én meg nem merek..

Tiszta szánalmasan érzem magam, voltak már srácok az életemben, nem vagyok tapasztalatlan, de ez most teljesen megbénított, nem hagy nyugodni. Mi van most? Mi járhatott a fejében?

18L/18F


2016. jún. 4. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, nem ciki. 18 évesek vagytok. :) Esetleg puhatolózz annál a srácnál,akivel jóba vagy,de bealudt :D hogy tud-e valamit.
2016. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt,csak 14 évesen.9.osztálykirándulásán. Végigdumáltuk az éjszakát,de mindenki a saját szobájában aludt. Ezután rengeteget beszélgettünk meg sok sok dolog történt.. legjobb barátom ( szívem csücske,életem rábiznám ) szóval fontos személy.

30n

2016. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A választ megtalálod a tini párkapcsolatok kategóriában!
2016. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!