Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fene történhetett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történhetett? (Kérdés túl rövid blalblblba)

Figyelt kérdés

A lényeg a lényeg hogy a közelmúltban megismerkedtem egy lánnyal, elég jól elvoltunk meg minden. Egyik nap sikerült beülnünk valahova és kicsit kettesben maradni (nem jöttünk össze (még?)), aztán sajnos valami miatt nagyon gyorsan el kellett mennie (önszántán kívül). Azóta nem találkoztam vele, de nem is tudtam volna, hiszen le se sz*r valamiért. Próbáltam beszélgetni vele neten, (sajnos csak iskolában tudunk találkozni) de nem válaszol semmire.

Eléggé zavaró a helyzet hogy az embert csak úgy ripsz-ropsz lesz*rják.


2011. febr. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg élőben megkérdezni tőle, hogy mi a baj. Akkor nem tud kitérni a kérdés elől. Ha még is elhárítja valamivel akkor csak meggondolta magát, vagy sokat lógtál rajta, és elege lett.
2011. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb 1 hete ismerem, szóval nem hinném h sokat lógtam rajta.

Emellett azt sem hiszem h meggondolta magát, mert eléggé úgy tűnt h menni fog a dolog.

Habár lehet ki tudja. De azért mondhatott volna valami lekoptató szöveget legalább, mert ez a tudatlanság eléggé zavaró most....

2011. febr. 27. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég egyértelmű lekoptatás :)
2011. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyik nap sikerült beülnünk valahova és kicsit kettesben maradni (nem jöttünk össze (még?)), aztán sajnos valami miatt nagyon gyorsan el kellett mennie (önszántán kívül)"


Hát sajnos öregem azt kell, hogy mondjam, hogy téged lekoptattak. El kellett mennie, csak nem önszántából. Nem fuss utána!!

2011. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan láttam miért kellett elmennie, és 100%-ig biztos vagyok, hogy ha tudott volna maradott.

De úgy látszik nektek van igazatok.

Azért igazán mondhatott volna annyit hogy bocs nem jött össze. Bunkó lányok

2011. febr. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!