Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elősször fogok csókolózni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elősször fogok csókolózni és nem tudom hogy mit csináljak a nyelvemmel a lány szájába?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül várok minden választ


és egyáltalán hogy csináljam? teljes képzavar van:D


2009. aug. 30. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem teljesen váratlanul jött még régebben az 1. és tök mind 1 mitcsinálsz emrt úgyis minden jó csak ne dermedj le :D
2009. aug. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem értem a mit csináltok a nyelvetekkel amikor a lány/fiú val csókolóztok? igazábol erre lennék kíváncsi.
2009. aug. 30. 02:55
 3/9 anonim válasza:
Figyelj, én is ezen görcsöltem, aztán hopp egyszercsak megvoltXD Igazából ne arra figyelj hogy úristen mitcsináljak, próbáld meg természetesen, finoman,stb..:P Lazulj el:) Nekem eszembe se jutott hogy most akkor mi legyen, csak úgy jött valahonnanXD Pár alkalom után rájössz hogy felesleges volt ezen rágódnod:P
2009. aug. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
remélem nem fogok csalódást okozni a lánynak köszi a válaszokat:)
2009. aug. 30. 03:33
 5/9 anonim ***** válasza:
harapd le a nyelvét,utána nem fog zavarni:P
2009. aug. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

keress ételmaradékot a fogai között!

de tényleg, van olyan lány aki szereti. meg próbáld minnél mélyebbre dugni a nyleved

2009. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyomd le úgy a nyelved, hogy a fenekén jöjjön ki és nyald körbe! Tuti siker! XD
2009. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az tökjó van ilyen h nyelvhosszabítási tanfolyam??XD
2009. aug. 30. 14:01
 9/9 anonim válasza:
na hogy sikerült?XD
2009. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!