Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha a lány WoW-ozna?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, és valahogy előjött a téma, és mondtam, hogy én mostanában WoW-ozni szoktam. És akkor húzta a száját, és mondta, hogy "ne már". Kérdeztem, hogy most miért, de nem válaszolt, el is terelte a témát.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a lány ilyenekkel játszana? Vagy miért húzhatta a száját?


L/20


2016. jún. 5. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hahó :D Szintén 20 éves csaj vagyok és nem hogy WoWozok, de LoL, Diablo, GTa, CS, COD stb is játszik nálam. Engem bírnak a pasik ilyen téren. :D Bár nem is friss husi vagyok a játék terepen.
2016. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem szólnék hozzá semmit. Mindenkinek lehet hobbija, nem? Én meg 3d animátor vagyok és forexezek hobbi szinten. :)
2016. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

azt mondanám, hogy wow...


(esetleg megkérném, hogy segítsen felhúzni az ezer éve felhagyott low level warlockomat :))

2016. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs gond, ha olyan "srác"-ot találsz magad mellé aki ugyanúgy wow-ozik. De mivel elég érdekes játékról van szó ami képes beszippantani az embert, kellenek határok, és az sem jó ha napi szinten játssza a 3-4 órákat. Az már szerintem is sok lenne, hisz az rengeteg idő egy napból.

Szerintem csak azt gondolta a srác, hogy ez is egy kocka és napi 8 órát a gép előtt ül.

2016. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha más is létezik a wow-on kívül akkor nem zavar. Mondjuk én is kocka vagyok, de sokadrangú nálam, viszont sok olyat ismerek aki az összes szabadidejében játszik inkább. Valszeg "kívülálló" is hasonlóan gondolkodhat.
2016. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Régebben én is játszottam vele.

Egyáltalán nem zavarna, sőt talán még én is újra elkezdeném :D

Ez persze, csak úgy működne, ha mellette jutna időnk egymásra is.

2016. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit,csak ne vigye túlzásba..casual szinten nagyon sokan játszanak úgy általában videójátékokkal,jó kikapcsolódás.. és az hatalmas sztereotípia és tudatlanság szerintem,hogy "ha valaki játszik az csak éretlen,igénytelen,elhízott kocka lehet..mert egyszerűen ez nem igaz.. pl Tara Babcock is játszik ;)
2016. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mondanám, hogy jövök én is. :DD
2016. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenki játszik időnként, csak az a lényeg hogy ne az legyen az első számú prioritás. Mondjuk én a wow-ot sose próbáltam, de a diablo-t igen meg a cod-ot, de mostanában nincs rá időm így hanyagolom. Bár néha még előveszem a diablo-t :D Szóval csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak engem egyáltalán nem zavarna, sőt manapság már végre egyre elfogadottabb, hogy valaki játszik.
2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

LoL-os csaj alá nem adnám!


Amúgy viccet félretéve tök mindegy mit csinál a szabad idejében akár a falat is bámulhatná akkor is az ő ideje lenne.

1-2 óra játékba még se lány se fiú nem halt bele, viszont azért ne 12 órát ülj ott:)

2016. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!