Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hogyha ti lennétek az elsők akit a srác bemutat a szüleinek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen közömbös lenne.
2016. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban ez már furcsa lenne. Huszonpárévesen még semmi probléma nem lett volna ezzel, egy harmincas férfinál azért már eszembe jut, hogy milyen ok lehet az, amiért ez eddig kimaradt az életéből, a csajok voltak zűrösek vagy a családja, vagy esetleg az ő életmódja.
2016. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem én 25 évesen már nem tudnék összejönni olyan sráccal, akinek előttem ne lett volna valami barátnője, és azt egyszer legalább csak bemutatta a szüleinek is.


Ha volt barátnője, de nem mutatta be, az elég fura, ha nem volt barátnője, akkor meg azért. Nekem valahogy gyanús lenne.

2016. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 éves korom körül volt ilyen. Para volt, ráadásul az anyja azzal nyitott, hogy a fiát leküldte kenyérért hogy engem kifaggathasson :/.
2016. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én így voltam, és bár csak utólag tudtam meg, bennem inkább pozitív érzéseket váltott ki, bár hozzá kell tenni, hogy ismerem a háttérsztorit is, hogy miért meg stb. Plusz a szülei is pozitívan álltak hozzám meg örültek nekem.
2016. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostani barátommal volt ilyen, amit nem csodálok, hiszen sokkal fiatalabb, mint én, az addigi lányokat valahogy nem akarta hazavinni.


Örültem, persze, de attól még nem nyomtattam magamnak otthon oklevelet, hogy jee, én vagyok az első, akit felvállal. :D


26/L

2016. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!