Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova lett a sztrédzsörös post?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett a sztrédzsörös post?

Figyelt kérdés
Most akartam írni sztréndzsör2 néven minden nőnek aki panaszkodott, hogy ő még nem kapott levelet, hátha én is megfeleltem volna :P

#sablonlevelek
2016. jún. 5. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Drágám, ne izgulj!

ez a kérdésed is hamarosan el fog tűnni. :D

(nem én fogom jelenteni, nem kell parázni)

2016. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom :) de addig mindenkinek írok 3 sablon levelet, aki hozzászól
2016. jún. 5. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Na várom!

Még egyet sem kaptam tőled, szóval jó lesz igyekezni. :P

2016. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű ám sablon levelet írni, főleg 3 különbözőt
2016. jún. 5. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már egy tucat privát "van kedved ismerkedni?" típusú levelet kaptam egy ilyen sztréndzsör nevű felhasználótól, pedig férfi vagyok.:D Csak hát nem minden kérdésemben/vagy kommentemben írtam oda egyértelműen, h milyen nemű vagyok. Mondjuk már figyelek erre, mert ha véletlen elfelejtem feltüntetni, akkor mindig kapok egy két kéretlen kanos üzenetet. Hihetetlen ,h egyeseknek már minden mindegy, bárkire képesek rányomulni, azért ennyire nem kéne megalázkodni.
2016. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is küldheted, érdekel! :-)

21/L

2016. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!