Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy barátnődet látványosan zavarta, hogy kapcsolatod lett? Mi lett végül?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok ilyen helyzetben, és elég rossz érzés, mert az az általános tévhit, hogy egy barátság mindig amiatt romlik meg, akinek kapcsolata van...de szerintem ez sokszor nem igaz. Eleinte még úgy tünt, hogy minden oké, aztán mikor már komolyodott a dolog észrevettem, hogy a barátnőm nem szívesen veszi, ha beszéleka barátomról,így szolidaritásból minimalizáltam majd lassan az lett, meg az is van, hogy szinte tabu a dolog, szóba sem hozom, mert vagy furán reagál, vagy sehogy. Aztán meg kevesebbet kommunikálunk, ill. találkozunk, pedig időm lenne rá meg eleve nem hanyagolom el a barátaimat, de egy időben sorban lemondta meg átrakosgatta a találkozókat, aztán neten is ha én nem írok, akkor ő sem. Szóval most ez van, beszélünk néha de nem olyan, mint régen...és nem tudom, mit lehetne ezzel csinálni, mert ha egyszer a barátom is az életem része, és ezt nem tudja elfogadni, az elég baj. Hozzáteszem, személyesen nem is ismeri, szóval az sem jöhet képbe, hogy nem szimpatikus neki. Ez olyan nehéz helyzet, amit szerintem nem lehet megoldani, meg aztán rosszul is esik, mert ezzel én nem vétettem neki semmit...
2016. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok és továbbra is azok akartok maradni, egyikőtöknek fel kéne hoznia a témát és megbeszélni.
2016. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Pár hétig durcázott, aztán rájött, hogy ennek nincs értelme, attól még ugyanúgy a barátnője vagyok.
2016. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyerekkori legjobb baratnom volt ilyen. Akarhanyszor elmentem egy pasival az gond volt neki, ha osszejottem valakivel kimondottan utalta, aztan felnottunk es kikezdett a ferjemmel aki persze elutasitotta. Azota nem beszeltem vele, ennek 8 eve,
2016. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt igen.. Irigy volt mert neki meg nem volt senkije.. Nem vagyunk mar beszeloviszonyban sem.
2016. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Próbáltam természetesen megbeszélni...rá is kérdeztem, hogy van-e vmi gond, illetve mi zavarja stb. Erre mit mond? Semmi, minden oké. ??? Hát akkor jó...
2016. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os

ott inkább én azt tartanám gondnak, hogy nem beszél meg velem ilyesmit

nem tudok olyan embernek a barátja lenni, aki nem kommunikálja a problémákat

2016. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, msot már ez így van sajnos, pedig régebben minden rendben volt..
2016. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!