Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi a kövér nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi a kövér nőkre gyűlölködő férfi?

Figyelt kérdés

Az alábbi hozzászólást egy friss kérdés alól másoltam ki:

"Egyértelműen a vékony mellett tenném le én is a voksomat. Aki kövér az azért az mert igénytelen, ráadásul nehezebben is mozognak (az ágyban) lévén a sport nagy ellenségük. Ráadásul aki már szülés előtt is kövér az ellés után konkrétan úgy fog kinézni mint egy felfúvódott bálnatetem a parton... Annyi hájon dolgozni éjszaka olyan mintha egy téglányi margarint dugna az ember."


Ha meg is van a vélemébye valakinek, hogy lehet egyszerűen így fogalmazni egy embertársról? A kövér férfiak miért elfogadottabbak, a nöket pedig hogy lehet ilyen undorító módon leszólni???


2016. jún. 6. 10:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem vagyok az. Nekem bejönnek a husis csajok.
2016. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Ezt én sem értem. Mocsok igénytelen pasik (de tényleg, zsíros haj, rohadt fogak, sörhas kategória) fikázzák a kövér nőket, fogalmuk nincs, miért azok (van, aki gyógyszer vagy betegség miatt hízik pl.)... de egyáltalán... ja, meg az is kedves, hogy sosem voltak kövér nővel, de tudják, hogy mozognak az ágyban... :D.
2016. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Bocsáss meg, de nem gyülölködést hanem undorodást igyekezett kifejezni. Miért érdekel ez téged(még akkor is ha éppen egy sulyosabb egyéniségü csaj vagy)? Nagyon sokan kedvelik az akár kimondottan kövér nöket. Keresd az ö társaságukat.
2016. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
3.: ilyen hangnemben szegyen beszelni, higy ellik stb. Az undorito, ahogy o ir
2016. jún. 6. 10:38
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem gyűlölet, inkább undor kifejezése. A legtöbb férfi tényleg undorodik tőlük, vannak akik ezt normálisan is eltudják mondani, vannak akik nem. Ezért láthatsz ilyen erősebb véleményeket is.
2016. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%

Ez tényleg undorító megfogalamzás,de sajnos igaz.

Aki kövér,az lusta,legyen akár ffi,akár nő.

2016. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nyugi a férfiak is kapják az ívet a virtuális küzdőtéren.


Amúgy ezen sztereotípia többségében a tudatlanságból fakad. Nem érdekli, nem is akar utánajárni, nem fér bele a világlátásába, ami ebbe a sablonban nem illik bele. Ezen túl kell lépni.


Én ismerek sportos moletteket, akik aktív életet élnek, középiskolából olyat akit rendszeresen vitt felmérőzni a tanár, mert nem lustálkodta el a tesit. Konditeremben is sok moletett látni, ahol pont a kockahasú fitneszistenek segítenek az újoncoknak fejlődni és fogyni.


És azzal is hatalmasat mellé lehet lőni, hogy aki lányként kövér volt az csak még nagyobb lesz szülés után, amit persze a józan paraszti ész diktál. De konkrétan a családomban is volt egy testes lány, aki az istenért nem tudott lefogyni, szülés után, meg szinte leolvadt róla a sok kiló, mert a hormonháztartása teljesen megváltozott.


Ilyen esetek voltak, vannak, és lesznek is. Akinek így jó az éljen így. De ezt a gyűlöletládát felesleges kinyitni, felvenni meg még annál is. A sztereotípiákat nehéz leküzdeni, én is küzdöttem vele egész tinikoromban és soha egy közvetlen ismerősöm sem szólt, be, mert tudták, hogy nem az van, ami a nagy könyvben le van jegyezve. A fenti kategória emberei is csak ennyit tudnak tenni: a saját környezetük véleméynét tudják formálni, úgy hogy megmutatják, nem minden kövér otthon tesped és a napi mozgás csak a tv-hűtő-wc bűvös bermudájába korlátozódik.

2016. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom hogy valakinek ez a velemenye mert szive joga (bar az nem igaz hogy mindenki azert kover mert lusta). Azzal van bajom hogy higy lehet ilyen indoritoan gyulolkodni es frocsogni?
2016. jún. 6. 10:41
 9/33 anonim ***** válasza:
34%
Ez az én hozzászólásom volt, de ne aggódj, a kövér férfiakat is leszólom. Amúgy szerintem egészen visszafogott voltam.
2016. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
"ilyen hangnemben szegyen beszelni, higy ellik stb. Az undorito, ahogy o ir" Talán nem szégyen, hanem irtozatos bunkoság. De most ez téged miért foglalkoztat? Van egy (egy????) ilyen bunko a nagyvilágban. Na és? Az ö baja.
2016. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!