Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon irigyel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon irigyel az alakom miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég furának tűnhet elsőre, de a barátom szabályosan irigyel, mert jó alakom van... Tenni nem igazán teszek érte, alapvetően hamar izmosodok, hízni inkább cicire meg popsira szoktam, máshová nemigen, emellett sokat eszem, nem sokat mozgok. Szerencsésnek tartom magam. A mostani párom pedig szó szerint irigy rám emiatt. Régen kicsit kövér volt, aztán sok munkával nagyon izmos lett, mire megismertem, egy átlagos vékony srác lett, eltűntek az izmai. 2 éve vagyunk együtt, azóta 10 kilót szedett fel, és minél jobban elhagyja magát, annál többet szekál... Pl ilyenekkel, hogy husimusi a combom, nagy a seggem, hájas a hasam, stb. Pedig ez nem így van, van önkritikám és mások se mondják soha, a szüleim szerint is inkább vékony vagyok, még nők is meg szoktak dicsérni, hogy milyen jó alakom van... Mit csináljak? Annyira bánt ez, de őt se akarom megbántani ilyenekkel, hogy csak azért mondja, mert komplexusos...

2016. jún. 4. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyíkarc a pasid, ez van :)
2016. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fura pont a párodtól, inkább örüljön neki
2016. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Egyreszt teljesen megertem a parod mert en meg az en baratomra vagyok ugyanigy irigy :) hiaba figyelek oda sosem lesu jo alakom, o barmit eszik nekem meg csak csorog a nyalam.

Viszont sosem suolok be neki emiatt. Szerintem a parod probalja lehuzni a sajat szintjere az onertekelesed nehogy jobb utan nez. Ez eleg rombolo.

2016. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a húszas éveid elején vagy. :) Mondd meg neki, hogy "nyugodjál le a p...csába, pár év múlva nekem is meg kell majd dolgoznom az alakomért".

(Saját magamból kiindulva legalábbis ezt mondom... 25-26 éves koromig kb. bombanő voltam, pedig szalonnát zabáltam szalonnával, az éjszakai nasikról nem is beszélve... :D Most meg... most se vagyok duci, de már oda kell figyelnem, ha nem akarok "love handle"-t a derekamra... xD Ez van. :P)


Egyébként én a helyedben szolidaritanék vele. Ez alatt azt értem, hogy "oké szívem, akkor mostantól úgy főzünk, hogy... minden nap ezt és ezt fogjuk csinálni edzésképpen... ekkor meg ekkor futni fogunk... satöbbi." Attól még, hogy jó az alakod, az edzés ártani nem fog, maximum a közérzeted és az állóképességed is jó lesz, a párod pedig érezni fogja, hogy mellette állsz, támogatod, és segítesz neki.

Szóval, én ezt tenném a helyedben. :)

2016. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Igen, a 21 vagyok, és tudom, hogy figyelni kell később, mert a mamám alkatát örököltem :D Addig is próbálom kiélvezni az életet. :D Én próbálok mindenhová gyalog menni, nem buszozok át pl a szomszéd faluba, vagy buszmegállótól nem helyi járattal megyek a munkahelyemre, hanem szépen gyalogolok, erre próbálom most őt is átszoktatni :D
2016. jún. 4. 14:18
 6/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
60%

Le akar húzni téged, hogy egy szintre kerüljetek. Neki komplexusai vannak. Ez a manipulációnak egy nem szerencsés formája. Fel kéne emelnie jelen esetben saját magát a te szintedre, vagy egy picit fölé.


Vagy egyszerűen nem foglalkozna ezzel. Örülne, hogy csinos nője van. :D

2016. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert egy gyíkarc,nem,hogy örülne neked,jöjjön össze egy dagadékkal az való neki,komplexusos idióta a pàrod màr bocsi.
2016. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én pedig sose törődtem vele, hogy mennyit szedett fel, mondogathatnám naphosszat én is, hogy a r****cainak a kedvéért izmos volt, de nem érdekel, mert nem a külseje miatt vagyok vele... Ez zavar egy kicsit, hogy ő csak a külsőmmel van elfoglalva :(
2016. jún. 4. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehàt csesztet téged,és,, beleült a kapcsolatba",már nem add magàra,igénytelen,hàt nem irigyellek,gondolom az életbe is irigy és belesz..rik mindenbe.
2016. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
Szerintem is komplexus, csak az a kérdés, mit kezdesz azzal, hogy te a párja szeretnél lenni, neki meg terapeutára volna szüksége?
2016. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!