Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budaörsön mit érdemes megnézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budaörsön mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Csavargásról lenne szó, Budapestről megyünk busszal, még nem voltunk Budaörsön, de most elkéne. Egy délutáni mászkálásról volna szó. Meg írjátok le, hogy hogy tudunk eljutni azokra a helyekre amit javasoltok!


Köszi


2016. jún. 6. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Budaörsön nagyon nincs sok látnivaló. Megnézheted, hol lakik a magyarországi elit, irigykedhetsz a gyönyörű villák és paloták erdejében, de ezen kívül tényleg csak az IKEA meg hasonlók azok, amik érdekesek. Belvárosias része nagyon nincs is, bár gondolom, ahol letesz a busz titeket, majd akad valami fagyizó meg ilyesmi.


Van valami szikla, ahova fel lehet menni és onnan szép a kilátás, de azt nem tudom, hogy oda hogyan lehet eljutni.


Ha már "agglomeráció", akkor inkább Gödöllőre menjetek, ott legalább van kastély meg egy pici sétálóutca, több értelme van, kb ugyanakkora távolságban (csak a másik irányban).

2016. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tessék, a kőről pár infó/kép:


[link]

2016. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem bulizni akarunk Budaörsön, csak csavarogni! Köhegyre gondoltál szerintem a kilátást illetően.... Gazdagék meg nem érdekelnek. :) Gödöllö majd máskor.. de azért köszi a választ!
2016. jún. 6. 11:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is néztem. De inkább személyes tapasztalatra lettem volna kíváncsi. DE tényleg köszi azért.. legalább segíteni próbáltál! :D
2016. jún. 6. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A sok körforgalmat.
2016. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 Ha még annyit sem tudsz hogy hogy lehet felmenni a kőhegyre, akkor konkrétan fingod sincs az egész városról... :)


A templom tér egyébként jó kiinduló/végpont, ott be tudtok menni a szertárba enni valamit.


A kőhegyre a kedvenc utam, a Károly király úti megállótól indulva a Kárpát utcán felfelé, majd a lenti térképen ha megnézed, középen vannak a házak között egy egy embernyi széles feljáró, ami 2 utcát is átszel


[link]


Ha barom vallásosak vagytok, akkor ott van még a Kálvária domb, a kötő utcai megállótól érdemes felsétálni. A megállótól nem messze a Faházban tudtok billiárdozni.


A templom téren a PostArtban szoktak jó koncertek lenni, ha véletlenül ott maradtok estig.


Ha véletlenül kultúra kéne, van egy egész Múzeumunk, az Aradi utcánál a helytörténeti múzeum.

2016. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd a templom téren nézzétek meg hogy nyitva van-e a templomi wc, ha már 10 milliót ráköltöttek.


Ja meg van strand wellnessel, állítólag egész jó, Templmom tértől nótoriusan lefelés sétálva egy idő után odaértek. Esetleg felszálhattok az ingyenes 289-es buszra, mely gyakorlatilag kacskaringósan körbemegy a fél városon, és a végefelé már nagyon le akartok róla szállni. Nehéz elkapni mert ritkán jár, de garantált élmény... :D


Törökugrató lábánál van egy tanösvény, saját testsúlyós "eddzőpályával" tarkítva


[link]


(megközelítés stílusosan futva, vagy 288-as busszal)


A Városházán forgatták a Mentőexpedíció egyik utolsó jelenetét. Ha be akartok nézni, vigyázzatok hogy rátok ne essen egy márványlap az oszlopokról. Túlságosan is ismerős csinálta... :)

2016. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Kelenföldröl indulunk, melyik buszokkal menjünk és hol szálljunk le?
2016. jún. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!