Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes kollégával kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kollégával kezdeni?

Figyelt kérdés
kapcsolat, pár, párkapcsolat, kolléga, munkahely

2016. jún. 2. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
szex, veszekedés, szakítás, pletyka, fúrás
2016. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Kozmunkas vagy?
2016. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jóó elnéztem :D Tudtam, hogy kicikiz miatta valaki :D
2016. jún. 2. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ha nem sikerül, utána tudjátok-e kezelni a helyzetet. Mennyire kell együtt dolgoznotok? Láttam már boldog pátokat, akik munkahelyen jöttek össze. Érdemes megpróbálni, bár nem reklámoznám a többiek előtt, magánügynek tekinteném-
2016. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munkahelyi kapcsolatom van, vagy legalábbis valami olyasmi. Egyetemen dolgozom, párom mesterképzésen tanul, plusz kutat. Nekünk nem jelent gondot, nem vagyunk egymás nyakán egész nap, csak ebédidőben futunk össze, illetve, ha segítünk egymásnak valamiben. Szóval ez függ a munkahely milyenségétől is.
2016. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni, de ez munkahelyfüggő.
2016. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Barátnőm összejött a konyhán egy sráccal, szakított vele.

A srác most utálja.

Nem ajánlom senkinek.

12N

2016. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
7es vagyok. Bocsi, 22N
2016. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Hú 7-es, én pedig már valami iskolai menza-afférra asszociáltam repeta teával, kicsórt háztartási keksszel és a kockás polietilén abroszok takarásában szemérmes csókcsatákról...
2016. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyen az egyik nő összejött az egyik kollégával. Aztán szakítottak. Utána összejött egy másik kollégával. Vele is szakított. A két pasi jó barátok. Most sörözgetés közben milyen sztorik mehetnek, hogy kit hogy szopott meg hogy spricceltek az arcára...:DDDD
2016. jún. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!