Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapi ajándék férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi ajándék férfinak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt a párommal, szóval még nagyon az elején, kevesen tudnak még a kapcsolatunkról. Jövőhéten lesz a születésnapja és illene meglepnem valamivel, nem? Én friss diplomás vagyok, jelenleg még munkanélküli. Ő főnöki pozícióban van egy cégnél, szóval bármit megengedhet magának. Nem tudok neki és nem is szeretnék drága ajándékot venni, inkább csak valami apróságot, ami talán semmiségnek tűnik, de mégis tudni fogja belőle hogy gondolok rá.

Azt kell tudni róla, hogy nagyon szereti a motorokat, valamint van egy kislánya is. Arra gondoltam, hogy az egyik motoros képét, amin ő vezet, meghímzem (keresztszemes hímzés) és azt berámáztatom. Az mennyire jó ajándék egy férfi számára? Nem akarok túl gyerekes ajándékot adni, se túl romantikusat (szóval rózsaszín marcipános szívecske torta szóba se jöhet). Ötletek? Mindnek nagyon fogok örülni! Köszönöm!


2016. jún. 6. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó vacsorával, majd egy emlékezetes ágyjelenettel kizárt, hogy mellényúlsz.
2016. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járókeretet vegyél neki.
2016. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, vacsorára én is gondoltam. De maximum étterem, mivel nem élünk együtt és a lányát még nem ismerem. És az is furcsa lenne, ha itthon főznék és ide hívnám el, mivel a szüleim se ismerik még.

Az ágyjelenet pedig marad estére, és egy szexi új fehérnemű alap hogy meglesz. :)

2016. jún. 6. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit írtál,az baromi jó ajándék ötlet. Ennél itt senki sem fog jobbat írni
2016. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második: attól hogy gyereke van még nem biztos hogy 60 éves férfiről van szó. De azért köszönöm, hogy időt szakítottál rám! A járókerettel majd meglepem magam pár évtized múlva. :)
2016. jún. 6. 14:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Negyedik: Tényleg jó ötlet? Ezt nőként vagy férfiként írod? Én is úgy érzem, hogy inkább valami saját készítésűt, mint egy átlagos, felejthető dolgot.
2016. jún. 6. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha lefestenéd őt meztelenül és azt adnád neki bekeretezve. Én nem repesnék egy képért saját magamról. De a hímzés az szép, jó ötlet.
2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közös program a kislányával és vele? Ami mindannyiótokat érdekelne? Állatkert, egy kellemes ebéd, ahol akár egy szelet süteményt is megehettek? Biztos értékelné, hogy bevonod a kislányát is. Estére meg maradhatnak a +18 tippek :)
2016. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!