Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen rossz tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen rossz tapasztalata volt már gyakorisokkal ebben a témakörben vagy a szexualitás témában? Vagy mi nem tetszik, ami itt folyik?

Figyelt kérdés
Én inkább le sem írom, mert egyrészt hosszú lenne a lista, másrészt rám ismernének és folytatódna a sok mocskolódás. De azért a ti élményeitek is érdekelne. Privátra sem válaszolok, eléggé kedvemet szegték ahhoz, hogy ne akarjak beszélgetésbe bonyolódni senki ember fiával ezen az oldalon.
2016. jún. 6. 17:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

"Vagy mi nem tetszik, ami itt folyik?"


Ezt nem sikerült értelmeznem. Segítenél?

2016. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Elég sok pasival beszélgettem már innen, sőt egyel még találkoztam is, ezért én sem szeretnék konkrét sztorit megosztani.


Annyi biztos, hogy akivel találkoztam abban nagyot csalódtam. (nem kinézetre)


A többi meg szimplán csak beteg volt. Lelkileg, agyilag mindenhogy...


Továbbra is beszélgetek egy-két pasival erről az oldalról, de csak szórakozás és kikapcsolódásként.

2016. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%

Részemről:

- folyton meghazudtolnak, ha leírok vmit, ami nem egyezik a zokogó testvériség ideológiájával a nőkről... 26 éves nő vagyok, van saját keresetem, a vőlegényemnél többet keresek, és többet is költök rá, mint ő rám (nem sokkal, de igen). Össze fogunk költözni most júliusban az én ingatlanomba, ő most az anyjával él még (bár félig az ő tulajdona a ház, és külön szinten lakik), nincs kocsija. Nem ingyenélő, rendesen dolgozik, és nem bunkó, ellenben nem is anyucipicifia és nem is papucs. És nem is topmodell alkat, hanem duci, mackós. Erre kapom, hogy hazudozom meg én nem ismerem, tuti bunkó, mert XY válaszoló kedves, és nincs csaja

- hogy minden kangörcsös f... rám ír, amikor ez nem társkereső, és a legtöbben nem is szexualitás témában írt válasszal kapcsolatban, ráadásul úgy, hogy kiírom, hogy vőlegényem van. Ehhez mennyire kell prolinak lenni, könyörgöm?

2016. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
1-es: olyasmire gondoltam, ami többé-kevésbé általános jelenség itt és nem szemléled megelégedéssel - amilyet a 3-as válaszoló a kommentje második felében leírt ("kangörcsös férfiak").
2016. jún. 6. 17:12
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Leszbi párkapcsolat felkérésen át a hülye liba kur.va stb megnevezésig minden volt :D Egyszer megpróbáltak megtéríteni!

Mondjuk én élvezem az ilyen beszélgetéseket vitákat. Persze volt már hogy felhozták példaként a nők ellen Ádámot és Évát :D Mert ugye minden bűn a nőktől ered de olyan is hogy kihozta a beszélgetésből a pasi hogy minden nő hülye és fölösleges tanulniuk mert a férfi feljebb való szóval amit akarsz mindenből kijutott már. Én nem igazán tudom fölhúzni magam az ilyeneken inkább elszomorít hogy egyesek ennyire más világban élnek és a saját életüket teszik így tönkre.

Ami azt illeti olyan nincs ami nem tetszik inkább érdekes számomra hogy megfigyelhet hullámokban érkeznek a kérdések. Mostanában a kicsi a péniszemet felváltotta a nagy a péniszem majd a csajok ez megfelel? kérdések aztán a csúnya vagyok szegény kicsi én kérdéseket mostanában kezdik fölváltani a csipkelődő kifigurázó kérdések emellett drasztikusan megfogyatkoztak a lehetek-e terhes kérdések és még egy rakat ilyen fölkapott téma volt ami idővel kifújt. Kíváncsi lennék ennek a miértjére.

Nem hinném hogy van olyasmi amin érdemes lenne változtatni amikor néhány hónap aktivitás után belecsömörlök a vitákba hanyagolom kicsit az oldalt de ha megváltoztatnánk azt ami miatt belefáradok a kérdésekbe "ami nem tetszik" akkor sokkal kevésbé lenne szórakoztató az oldal szerintem.

2016. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy a hármas írja. Mondjuk ha valakik egész nap ide írkálnak és tényleg ugyanazt leírják minden egyes kérdéshez, akkor nem sok társasági életük lehet, és nem csoda hogy egyedül vannak.
2016. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanaz a tapasztalatom mint a 3asnak. (Bár nem különösebben érdekel, mert van valós életem, ez csak kikapcsolódás néha)

- folyamatosa meghazudtolás, csak hogy a kis lelkiviláguk rendben legyen.

- nem ismerkedni járok ide, ezt jelzem is, erre még nekik áll fentebb, hogy nem válaszolgatok a privátokra.

- folyamatos a lúzerek nőszidása....


Ezt a kategóriát szerencsére ritkán látogatom, de van jó pár hasznos ezen kívül.


22/N

2016. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 RRR ***** válasza:
100%

én az nem értem,hogy ha priviben tanácsot kér és elkezdjük boncolgatni a gondját...akkor miért tűnik el se szó se beszéd?

nem teszek ajánlatok

nem vagyok bunkó

stb stb

képtelen vagyok megérteni....

2016. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ami ilyen felkapott téma mostanában, az szerintem például a magasság kérdése a férfiaknál. :D
2016. jún. 6. 17:16
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. A legdurvább az volt, mikor egy témába vágó kérdésnél leírtam, hogy volt már, hogy zaklattak a metrón, és a fenekemet tapizták, és nem mertem szólni, mert annyira tömött volt, hogy nem tudtam megállapítani, ki az (és nem tettem hozzá azt sem, hány éves voltam akkor). Erre jött a válasz, hogy de biztos tudtam, de azért nem szóltam, mert élveztem, aztán magamnak próbálom bemesélni, hogy nem élveztem, és egy retkes kis k... vagyok o_O.


Ami meg a röhej kategória... szépség témakör, kérdezi egy lány, hogy nagyon szőrös lent, aki hasonló helyzetben van, írja le, borotválja/gyantázza stb.-e, és mit tanácsol. Én leírtam, hogy most nem szőrtelenítem, mert nem érzem igénytelennek, a páromnak meg természetesen tetszik, de ha nem tetszene neki úgy, leszedném a szőrt, mert nem akkora probléma... ere jön egy mail, hogy a szőrös p...ihoz ugye nagyobb méretű férfi nemiszerv dukál, és nem venném-e fel vele a kapcsolatot...

2016. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!