Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki ebből? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? El akarom kerülni a bajt!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és már kezdek becsavarodni. egy évvel ezelőtt beköltözött hozzánk anyu új pasija és annak a tőlem egy évvel idősebb fia. én nagyon bele estem a srácba, meg bele is szerettem, de ő csak kihasznál. alapvetően kedves velem és mindenkinek a 'jó' arcát mutatja, de akármikor a közelébe jutok mindig csak lefeküszünk és utána mint aki jól végezte a dolgát kivonul a szobából. próbáltam már többször is leállítani, beszéltem is vele (amit nem hagyott befejezni) de szeretem és nagyon jó vele az ágyban is. és azt is mondta, hogy ha nem leszek vele többször, akkor kitaálal anyuéknak. (anyu nem tudja, hogy nem vagyok szűz, sőt semmit nem tud rólam, de egy dolog biztos. nagyon kiborulna!!)

szerintetek mit csináljak? ha lenne egy normális kapcsolatoma fiúval (amit amúgy anyuék tuti nem hagynának, mert hogy mi testvérek vagyunk) akkor nem lenne semmi baj. és az is baj, hogy szeretem, de folyton csak sírok miatta. romlanak a jegyeim és minden maga a káosz.

szerintetek mit csináljak? kérlek, adjatok tanácsot!!



2013. febr. 4. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy kicsit legyél erősebb,és ne hagyd magad meghúzni állandóan
2013. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fog kitálalni ne hidd már.

Lehet, hogy téged is leöl anyud, de ha van egy kis esze, akkor a csávót a farkánál fogva b.ssza ki a házból akár nevelt fia akár nem..

2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a szemet csak ki használ,és meg zsarol is! Nincs egy olyan rokon vagy barát aki segítene!Hát én legkevesebb orbarugnám a csávót ezért.
2013. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

higgyétek el, hogy nagyon gyűlölöm, de egy másik részem meg odáig van érte. tényleg szeretem... de úgy érzem magam mint egy szerető, akit csak kihasználnak és nem igazán tud ellen tenni semmit, vagy inkább túl gyenge hozzá

és nem tudom kivel beszélhetném meg... aput semmi nem izgatja, meg az ő családját sem (sosem bírták anyámat és most örülnek nagyon, mert ugye elváltak és csak én 'maradtam' a kapcsolatból)

anyum családja meg... a másik fele. van egy nagymamám, meg egy elég idegbeteg nagybátyám. melyiknek mondhatnám el??

2013. febr. 4. 18:34
 5/8 anonim válasza:
Szerintem beszélj rola a mamáddal, rola nem mondtál semmi rosszat igy feltételezem jóban vagytok, biztos megértene :)
2013. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondod anyudnak hogy mit érzel kétlem hogy annyira kiakadna, végül is már 18 vagy. Lehet hogy sejt is valamit csak nem beszél róla. Viszont ha elmondod mit művel veled a srác tuti lesz hozzá néhány keresetlen szava, csak neki ez azért nehéz helyzet mert kétlem hogy a srác miatt feladná a kapcsolatát...
2013. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyu, nem vagytok v;r szerinti testvérek, de gyakorlatilag mégis igen. El tudnál képzelni egy hosszabb kapcsit egy "testvérrel"? Ugye nem. Tudok pár hasonló történetet, de egyik sem végződött happy end-el. Neki csak arra kellesz, hogy időnként ágyba bújjon veled...mert megteheti. Ennyi.
2013. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,kéznél vagy sajnos.Vigyázz,hogy ne legyél terhes.Zsarolni meg ne hagyd magad.Attól,hogy egy háztartásban éltek,nem vagytok testvérek.Egy éve éltek együtt,nem pici korotóktól kezdve.önáltatás lenne másképp gondolni.
2013. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!